RU

Interaktīvās TV aktualitātes no 24. novembra līdz 1. decembrim!


Piedāvājam noskatīties aktuālākos raidījumus Lattelecom Interaktīvajā televīzijā – seriāli, filmas, sporta notikumi!

 

LATTELECOM KANĀLI


Seriāls "Žans Klods van Damme: Privāti"

 


Seriāls "Žans Klods van Damme: Privāti" kanālā "360TV" (Nr. 105)


No 29. novembra otrdienās, plkst. 18:50

Žans Klods Van Damme ir ne tikai izcils cīņas meistars, bet arī sieviešu siržu lauzējs un katra sevi cienoša vīrieša elks. 360TV lielāko personību kanāls Latvijā, aicina noskaidrot, kas patiesībā slēpjas aiz izveicīgā mačo un grāvējfilmu varoņa tēla. Pa durvju spraugu ielūkojies van Dammes privātajā dzīvē un iepazīsti vienu no stiprākajiem vīriešiem uz zemes!

arhivs Izmanto arhīva funkciju, lai skatītos arī 7 dienas pēc tiešraides sev ērtā laikā!

Filma "Tūrists"

 


Filma "Tūrists" kanālā "360TV" (Nr. 105)


27. novembrī, plkst. 22:00

Frenks Tupelo, amerikānis ar salauztu sirdi, apceļo Eiropu, izbaudot impulsīvus piedzīvojumus un mēģinot sadziedēt mīlas cirstās brūces. Viņš sastop apburošu sievieti, ar kuru tālāk ceļu turpina kopā. Parīze, Venēcija un kaisle - ko gan vēl vairāk Frenks varētu vēlēties? Taču romantika kļūst par fonu spraigiem notikumiem, kādus viņš līdz šim redzējis tikai televīzijā. Abi ceļotāji tiek iesaistīti nāvējošā spēlē, kurā viens ir kaķis, bet otrs - pele.

arhivs Izmanto arhīva funkciju, lai skatītos arī 7 dienas pēc tiešraides sev ērtā laikā!

Filma "Vitnija Hjūstone: Personīgi"

 


Filma "Vitnija Hjūstone: Personīgi" kanālā "STV Pirmā!" (Nr. 108)


30. novembrī, plkst. 21:00

Iepazīsti leģendāro dziedātāju Vitniju Hjūstoni personiskā un atklātā filmā gan par viņas muzikālo karjeru, gan privāto dzīvi un sarežģīto laulību ar r&b zvaigzni Bobiju Braunu. Nav noslēpums, ka pāris mīlēja pārgalvīgu un skaļu dzīvi, kurā kūsāt kūsāja jautrība, ballītes, skandāli un narkotikas. Savukārt pēc Vitnijas mīklainās nāves tika izvirzītas dažādas versijas par to, kurš patiesībā vainojams mākslinieces pagrimumā. Vai popmūzikas karalienes nāve tiešām bija nejaušība?

arhivs Izmanto arhīva funkciju, lai skatītos arī 7 dienas pēc tiešraides sev ērtā laikā!

 

RAIDĪJUMI


Raidījums "Zemes evakuācija"

 


Raidījums "Zemes evakuācija" kanālā "National Geographic" (Nr. 503)


25. novembrī, plkst. 17:00

"Zemes evakuācija" ir aizraujošs dokumentālais raidījums, kurš skatītājiem liks aizdomāties par to, kas varētu notikt, ja Zemei draudētu briesmas un būtu nepieciešama steidzama evakuācija. Raidījums iedziļināsies tādās detaļās kā tehniskā puse jauna kuģa būvniecībai, kurš būtu spējīgs uzņemt cilvēkus, dzīvniekus un citus Zemes organismus, lai spētu tos pārvest uz citu saules sistēmas planētu.

arhivs Izmanto arhīva funkciju, lai skatītos arī 7 dienas pēc tiešraides sev ērtā laikā!

 

FILMAS


Filma "Karalis lauva"

 


Filma "Karalis lauva" kanālā "Disney Channel" (Nr. 305)


26. novembrī, plkst. 19:30

Dižajam lauvu karalim Mufasam piedzimst mantinieks - lauvēns vārdā Simba. Jau bērnībā zinātkārais mazulis kļūst par upuri sava skaudīgā onkuļa Šrama intrigām, kurš sapņo tikai par varu un tās dēļ ir gatavs uz visu. Simbam būs jāpaveic grūts ceļš, kur viņš iepazīs gan izraidīšanu un cīņu, gan apzināsies, ko patiesībā nozīmē būt par īstu karali. Viņš iepazīs zaudējuma rūgtumu, nodevību; grūtā cīņā iekaros savu likumīgo "vietu dzīvē" un iegūs uzticamus, bezrūpīgus, nerātnus un visai amizantus draugus: Timonu un Pumbu. 

arhivs Izmanto arhīva funkciju, lai skatītos arī 7 dienas pēc tiešraides sev ērtā laikā!

Filma "Sirdsāķītis"

 


Filma "Sirdsāķītis" kanālā "Comedy TV 1000 HD" (Nr. 185)


26. novembrī, plkst. 20:00

Filma aizvedīs skatītājus uz saulaino Monako. Rūdīts un izskatīgs siržu lauzējs Alekss kopā ar māsu uzsāk amizantu biznesu: viņš panāk, lai izjūk klientiem nevēlamas attiecības. Viss iet no rokas, līdz vienā jaukā dienā Aleksam gadās sarežģīts pasūtījums - viņam tiek uzticēts izšķirt patiešām ideālu pāri. 

arhivs Izmanto arhīva funkciju, lai skatītos arī 7 dienas pēc tiešraides sev ērtā laikā!

 

SHORTCUT


Filma "Ansītis un Grietiņa: Raganu mednieki"

 


Filma "Ansītis un Grietiņa: Raganu mednieki"
/Hansel & Gretel: Witch Hunters/ (2013)


Pieejams Shortcut Films

Visiem zināmās pasakas "Ansītis un Grietiņa" turpinājums - 15 gadus pēc traumatiskajiem notikumiem raganas piparkūku namiņā Ansītis un Grietiņa ir kļuvuši par rūdītu mednieku komandu - viņi izseko un nogalina raganas.  Seko līdzi aizraujošajam stāstam uz brīnumainu pasauli, kurā mīt burvji, raganas un troļļi! 


Filma "Visi ceļi ved uz Romu"

 


Filma "Visi ceļi ved uz Romu"
/All Roads Lead To Rome/ (2015)


Pieejams Shortcut Films

Megija ir ieplānojusi ideālu atvaļinājumu - Romas saule un Toskānas jūra, taču viņas 16 gadus jaunā meita sapņo atgriezties Amerikā pie sava drauga. Megija nejauši satiek savu pirmo mīlestību - siržu lauzēju Luku un viņa trako māti, kurai prātā ir tikai viņas slepenais mīļotais. Saulainā atpūta iegūst pavisam negaidītu pavērsienu, kurš sola ne tikai trakulīgus piedzīvojumus, bet arī apliecinājumu vecajai parunai par to, ka veca mīlestība nerūs. 


Filma "Mīluļu slepenā dzīve"

 


Filma "Mīluļu slepenā dzīve" 
/Secret Life of Pets/ (2016)


Pieejams Shortcut Premiere

Kad Manhetenas daudzdzīvokļu mājas divkājainie iedzīvotāji dodas savās gaitās, viņu mājas mīluļu diena var sākties. Viņi mēdz ciemoties viens pie otra, skatīties TV vai paklačoties par saimniekiem un labākajiem paņēmieniem, kā tikt pie našķiem. Terjera Maksa ierastā ikdienas rutīna pajūk, kad viņa saimniece Keitija kādu vakaru atved mājās milzu suni vārdā Grāfs.

 

SPORTS


VTB regulārā sezonas spēle

 


VTB regulārā sezonas spēle kanālā "Best4sport TV" (Nr. 403)


27. novembrī, plkst. 14:55

VEF Rīga komandai spēle turpināsies Kubaņā. Šobrīd komanda ir iekrājusi pozitīvu uzvaru un zaudējumu bilanci 3-2 un atrodas izslēgšanas spēļu zonā. Nākamie pretinieki - Lokomotiv komanda - ar tādu pašu bilanci atrodas blakus 5. vietā.

interneta_tv Izmanto iespēju skatīties
tiešraidē vai arhīvā arī shortcut.lv

 


Rallijkrosa čempionāts turpinās

 


Rallijkrosa čempionāts turpinās kanālā "Best4Sport TV" (Nr. 403)


27. novembrī, plkst. 19:30

Pēdējais posms pasaules čempionātā rallijkrosā. Pāragri par čempionu kļuvis Matiass Ekstroms. Pēdējā posmā uz starta plāno stāties arī abi latviešu sportisti - Reinis Nitišs un Jānis Baumanis.

interneta_tv Izmanto iespēju skatīties
tiešraidē vai arhīvā arī shortcut.lv

 

 

 

 

 

Visi

Interaktīvā TV

Virszemes TV

Šonedēļ Interaktīvajā TV

Shortcut

TV žanru izlase

Testa kanāli

Iesakām apmeklēt

Lattelecom Twitter

Lattelecom Facebook

Lattelecom blogi

Lattelecom youtube