RU

Interaktīvās TV aktualitātes no 22. līdz 29. septembrim!


Piedāvājam noskatīties aktuālākos raidījumus Lattelecom Interaktīvajā televīzijā – seriāli, filmas, sporta notikumi!

 

LATTELECOM KANĀLI


Šovs "Britu talanti"

 


Šovs "Britu talanti" kanālā "360TV" (Nr. 105)


Katru pirmdienu, plkst. 21:10

Uz šīs skatuves dzimst spožākie superstāri! Ar vienu noteikumu - ir jāpatīk Saimonam Kouvelam. Un tas ir gandrīz neiespējami. Protams, uzlecošās zvaigznes vērtē arī citi šovbiznesā zināmi ļaudis, kuru vārds dažreiz kļūs noteicošais, jo tiks nospiesta lielā fināla poga! Un atceries? Saimonu reiz sasmīdināja mūsu humorists Gatis Kandis! Britu melnais humors, nežēlīga kritika un skaļas ovācijas - tas viss pasaules grandiozākajā šovā “Britu talanti”  šovbiznesa pirmdienās!

arhivs Izmanto arhīva funkciju, lai skatītos arī 7 dienas pēc tiešraides sev ērtā laikā!

Šovs "Pirmā deja"

 


Šovs "Pirmā deja" kanālā "STV Pirmā" (Nr. 108)


Katru ceturtdienu, plkst. 21:00

Šonedēļ pāriem jauni izaicinājumikāzu valsis Elvisa Preslija un “Līvu” dziesmu pavadījumā. Vai tiešām kāzu deja var būt tikai valsis? Un vai tā obligāti jādejo līgavas kleitā?! Protams, ka nē! Divdesmit atraktīvi jaunie pāri no visas Latvijas ir piekrituši izaicinājumam - desmit dienu laikā pirms kāzām viņiem jāapgūst neaizmirstama pirmā deja. Preciniekiem talkā nāks Latvijas labākie deju skolotāji. Sarežģīta horeogrāfija, visdažādākie deju stili - no sambas līdz pat modernajam baletam un hiphopam; smiekli, sviedri, asaras, kritieni un sasitumi - un tas viss komplektā ar arvien pieaugošo pirms kāzu stresu.

arhivs Izmanto arhīva funkciju, lai skatītos arī 7 dienas pēc tiešraides sev ērtā laikā!

 

RAIDĪJUMI


Raidījums "Amerikāņu Tarzāns"

 


Raidījums "Amerikāņu Tarzāns" kanālā "Discovery Channel" (Nr. 501)


26. septembrī, plkst. 21:00

Uz kādas tālas Karību salas septiņi dalībnieki met izaicinājumu Mātei Dabai, lai mērotos spēkiem pašos grūtākajos uzdevumos. Viņu galvenais mērķis ir ne tikai izdzīvot, bet valdīt pār dabu. Vilinoši piedzīvojumi, četras dažādas teritorijas – džungļi, kalni, kanjoni un pludmale. Dalībniekiem ir jāizdzīvo, izmantojot tikai uz salas pieejamās lietas. Tiem jāuzvar, izmantojot pirmatnējo cilvēku darbarīkus, spēku un savu intelektu. Vai Māti Dabu var uzvarēt?

arhivs Izmanto arhīva funkciju, lai skatītos arī 7 dienas pēc tiešraides sev ērtā laikā!

 

SHORTCUT


Jaunā sezona seriālam "Mīlestības sala"

 


Jaunā sezona seriālam "Mīlestības sala"
/Love Island/ (2015)


Pieejams Shortcut Films

Saulainajā Maljorkā, Mīlestības salā, satiksies brīvi un izskatīgi jaunieši - meitenes un puiši, lai atrastu savus īstos un vienīgos. Viņiem ies karsti, jo ceļš uz laimi būs pārbaudījumiem pilns – sprāgs emocijas, līs asaras un dzirksteļos intrigas! Meitenes par saviem vīriešiem plēsīsies kā kaķenes, bet puiši mēģinās izprast meiteņu sarežģīto dabu. Skatītāji vēros viņus dienu un nakti, jo, kā zināms – mīlestībā atļauti visi līdzekļi, un neatlaidīgākie nesnauž! Kurš satiks īsto, bet kurš mainīs partnerus kā zeķes?


Filma "Karaliskais piedāvājums"

 


Filma "Karaliskais piedāvājums"
/A Hologram For The King/ (2016)


Pieejams Shortcut Films

Lomās: Toms Henkss

Galvenajā lomā - Oskara balvas ieguvējs Toms Henkss! Alana dzīve burtiski irst pa vīlēm - gan laulībā, gan biznesā iestājusies krīze, un viņam nav ne jausmas, kā dzīvot tālāk. Lai izbēgtu no bankrota un pārrautu neveiksmju loku, Alans dodas uz Saūda Arābiju - cerībā pārdot savu pārdrošo ideju moderno tehnoloģiju jomā pašam karalim. Gaidīdams vizīti, Alans iepazīst eksotiskās arābu pasaules noslēpumus, kam pa spēkam ir izmainīt viņa dzīvi. Gluži kā hologrammu...


Filma "Trambo"

 


Filma "Trambo"
/Trumbo/ (2015)


Pieejams Shortcut Films

Daltons Trambo - viens no visu laiku veiksmīgākajiem Holivudas scenāristiem, kurš uz papīra ir radījis par kino klasiku jau kļuvušās filmas "Romas brīvdienas" un "Spartaks", pat nevarēja nojaust, ka savu politisko uzskatu dēļ nokļūs melnajā sarakstā "Holivuda 10" un tiks izmests no sapņu fabrikas elites rindām. Šis ir biogrāfisks stāsts, kurš aizskar neviennozīmīgu tēmu Holivudas vēsturē - pēckara raganu medības, kurās tika ierauti arī tā laika izcilākie filmu industrijas pārstāvji.


Filma "Džungļu grāmata"

 


Filma "Džungļu grāmata"
/Jungle Book/ (2016)


Pieejams Shortcut Premiere

Filmas pamatā ir Redjarda Kiplinga slavenā grāmatu sērija par Maugli. Uzaudzis džungļos vilku barā, viņš sastopas ar savu ienaidnieku - tīģeri Širhanu, kurš ir gatavs iznīcināt visu, kas Mauglim ir kļuvis tuvs. Lai tiktu skaidrībā pats ar sevi un gūtu rūdījumu pārbaudījumos, Mauglis dodas episkā ceļojumā kopā ar saviem pavadoņiem - lāci Balū un panteru Bagiru.

 

SPORTS


Pasaules Kauss hokejā!

 


Pasaules kauss hokejā kanālā "Setanta Sports" (Nr. 405)


No 17. septembra

Par čempionu līgu - pēc vairāk kā 10 gadu pārtraukuma atkal notiks Pasaules kausa hokejā izcīņa. Pēdējo kausu 2004.gadā izcīnīja Kanāda, kura uzskatāma par vienu no galvenajām favorītēm arī šogad. Pasaules kausā šogad piedalīsies šādas komandas: Kanāda, ASV, Krievija, Zviedrija, Somija, Čehija, Eiropas izlase un Ziemeļamerikas izlase, kurā spēlēs labākie Ziemeļamerikas hokejisti, kas ir 23 gadus veci vai jaunāki.

interneta_tv Izmanto iespēju skatīties
tiešraidē vai arhīvā arī shortcut.lv

 

 

 

 

 

Visi

Interaktīvā TV

Virszemes TV

Šonedēļ Interaktīvajā TV

Shortcut

TV žanru izlase

Testa kanāli

Iesakām apmeklēt

Lattelecom Twitter

Lattelecom Facebook

Lattelecom blogi

Lattelecom youtube