RU

Interaktīvās TV aktualitātes no 1. līdz 8. decembrim!


Piedāvājam noskatīties aktuālākos raidījumus Lattelecom Interaktīvajā televīzijā – seriāli, filmas, sporta notikumi!

 

LATTELECOM KANĀLI


Filma Ātrāk

 


Filma Ātrāk kanālā 360TV (Nr. 105)


4. decembrī, plkst. 22:00

Bijušais cīkstonis un teju divus metrus garais aktieris Dveins Džonsons saņēmis ASV žurnāla People atzinību kā šī gada "seksīgākais vīrietis".  Savu talantu Džonsons licis lietā arī spriedzes filmā Ātrāk. Tajā viņš attēlo galveno varoni - Draiveru, kurš 10 gadus ir pavadījis cietumā un kura vienīgais mērķis ir atriebt brāļa slepkavību, kas notikusi neveiksmīgas laupīšanas laikā. Pēc nokļūšanas brīvībā Draivers sāk īstenot savu atriebības plānu, bet viņam pēdas dzen padzīvojis policists un kāds egoistisks snaiperis, kurš slepkavības uztver kā mākslu.

arhivs Izmanto arhīva funkciju, lai skatītos arī 7 dienas pēc tiešraides sev ērtā laikā!

Piesakies pašmāju šovam Uzmanību! Mana sieva pie stūres! un iegūsti autovadītāja apliecību!

 


Piesakies pašmāju šovam Uzmanību! Mana sieva pie stūres! un iegūsti autovadītāja apliecību! kanālā STV Pirmā! (Nr. 108)


Ceturtdienās, plkst. 22:00

Esi gatava kopā ar vīru sēsties vienā auto un mācīties braukt? Tad noteikti piesakies aizraujošajam pašmāju šovam, kas katru ceturtdienu plkst. 22:00 skatāms kanālā STV Pirmā!
Tajā dāmas ar minimālu auto vadīšanas pieredzi vīra vadībā apgūst braukšanas iemaņas. Turklāt dāvanā saņem apmācības kursu autoskolā Fortūna un apdrošināšanu ģimenes spēkratam no Seesam.  Ja arī tu kopā ar vīru vēlies doties neaizmirstamā piedzīvojumā, aizpildi anketu mājas lapā stvpirma.lv.

arhivs Izmanto arhīva funkciju, lai skatītos arī 7 dienas pēc tiešraides sev ērtā laikā!

 

FILMAS


Dokumentālā filma ar Stīvenu Hokingu Diženais plāns

 


Dokumentālā filma ar Stīvenu Hokingu Diženais plāns kanālā Discovery Science (Nr. 505)


3. decembrī, plkst. 21:10

Šajās dokumentālo filmu sērijās Stīvens Hokings mēģina izskaidrot, ko zinātne var mums pastāstīt par dzīves jēgu, izmantojot fiziku un filozofiju. Tiks arī izskaidrota paša Stīvena unikālā dzīves uztvere - viņa zinātniskais domāšanas veids, kā arī viņš centīsies atbildēt uz sarežģītākajiem cilvēces jautājumiem. 

arhivs Izmanto arhīva funkciju, lai skatītos arī 7 dienas pēc tiešraides sev ērtā laikā!

Filma Mortekajs

 


Filma Mortekajs kanālā FilmZone (Nr. 205)


4. decembrī, plkst. 19:00

Čārlijs Mortekajs ir deģenerējies aristokrāts, mākslas priekšmetu tirgotājs, kam sveša morāle; rūdīts epikūrietis, slepkava pret paša gribu un Londonas centra pārzinātājs jebkurā jomā. Kopā ar savu kalpotāju Džoku, kas izskatās pēc rīkļurāvēja, Čārlijs iekuļas visdažādākajās nepatikšanās, kurās figurē slepenpolicija, niknas ārvalstu valdības, zagtas gleznas un noslepkavoti klienti - tas ir veids, kā viņš pelna sev iztiku. Bet lielākās galvassāpes viņam sagādā ļaudis ar šaujamieročiem - viņi nemitīgi cenšas Čārliju nogalināt. 

arhivs Izmanto arhīva funkciju, lai skatītos arī 7 dienas pēc tiešraides sev ērtā laikā!

 

SHORTCUT


Filma Burleska

 


Filma Burleska
/Burlesque/ (2010)


Pieejams Shortcut Premiere

Alija ir mazpilsētas meitene ar izcilu balsi. Viņa ir viena no tām, kas bēg no grūtībām un pieticīgām nākotnes izredzēm, dodoties uz Losandželosu, lai piepildītu savu lielo sapni. Kad viņa kāpj pār majestātiskā, tomēr paputējušā kluba Burleska slieksni, kur notiek jaunas izrādes iestudēšana, bāra īpašniece Tesa viņai piedāvā kļūt par kokteiļu viesmīli. Izrādes tērpi un pārdrošā horeogrāfija aizrauj jauno meiteni - viņas kvēlākais sapnis ir kādu dienu kāpt uz skatuves. 


Filma "Alise Aizspogulijā"

 


Filma Alise Aizspogulijā 
/Alice Through the Looking Glass/ (2016)


Pieejams Shortcut Premiere

Jaunais un krāšņais Disneja piedzīvojums Alise Aizspogulijā dāvinās skatītājiem atkalredzēšanos ar iemīļotajiem Luisa Kerola grāmatu varoņiem. Šoreiz Alise atgriežas maģiskajā pazemes valstībā, kur nāksies glābt savu draugu - Trako Cepurnieku. Lai to paveiktu, Alisei nāksies ceļot laikā, kur būs jākaro ar pazemes valstības sliktajiem tēliem - Sarkano karalieni un pulksteņu tipa radījumiem, kas tiek saukti par Laiku.

 

SPORTS


Olybet LBL regulārās sezonas spēle

 


Olybet LBL regulārās sezonas spēle kanālā Best4sport TV (Nr. 403)


3. decembrī, plkst. 16:35

Olybet LBL regulārās sezonas spēle - Kurzemes un Vidzemes duelis. BK Ventspils, kas šobrīd zaudējuši tikai vienu spēli savā laukumā, uzņems pagājušās sezonas čempionus Valmiera/ORDO.

interneta_tv Izmanto iespēju skatīties
tiešraidē vai arhīvā arī shortcut.lv

 


VTB Vienotās līgas regulārās sezonas spēle

 


VTB Vienotās līgas regulārās sezonas spēle kanālā Best4Sport TV (Nr. 403)


4. decembrī, plkst. 14:25

VEF Rīga izbraukuma spēlē pret Parm, kura līdz šim vēl nav tikusi pie uzvarām un atrodas turnīra tabulas pašā lejasgalā. VEF Rīga komandai ir lieliska iespēja vēl vairāk uzlabot savas pozīcijas turnīra tabulā.

interneta_tv Izmanto iespēju skatīties
tiešraidē vai arhīvā arī shortcut.lv

 

 

 

 

 

Visi

Interaktīvā TV

Virszemes TV

Šonedēļ Interaktīvajā TV

Shortcut

TV žanru izlase

Testa kanāli

Iesakām apmeklēt

Lattelecom Twitter

Lattelecom Facebook

Lattelecom blogi

Lattelecom youtube