RU

Interaktīvas TV aktualitātes no 19. līdz 26. februārim!


Piedāvājam noskatīties aktuālākos raidījumus Lattelecom Interaktīvajā televīzijā – seriāli, filmas, sporta notikumi!

 


tresais_pasaules_kars_kara_istaba

 


Ekskluzīvi! Filma "Trešā pasaules kara komandcentrā"


Pieejama Video nomā no 20.februāra

Lielbritānijas kanāls BBC izveidojis filmu "World War Three: Inside The War Room", kas stāsta par to, kā varētu izcelties militārs konflikts starp Krieviju un Rietumiem. Filmā, kuras žanrs tiek klasificēts kā dokudrāma, atainots, ka viens no kara sākuma iemesliem ir iebrukums Latvijā - Latgalē. Kad NATO līderi nevar izlemt, kā atbildēt uzbrukumam, ASV un Lielbritānija izlemj sūtīt karavīrus cīņā ar Krievijas spēkiem. Filmas režisors ir Gabriels Reindžs, kurš jau uzņēmis līdzīga žanra dokudrāmas: «Diena, kad apstājās Lielbritānija» (BBC Two, 2003) un «Prezidenta nāve» (C4, 2006).

LATTELECOM KANĀLI PIEDĀVĀ


biznesa_haizivs

 


Šovs "Bizness ar vērienu un ķērienu!" kanālā "360TV" (Nr. 109)


Katru trešdienu, plkst. 22:00

Šovā piedalās apņēmīgi uzņēmēji, kuri prezentē savas biznesa idejas pieciem magnātiem. Šie pieci vērtētāji tiek dēvēti par haizivīm, un viņi pie šāda vārda tikuši ne bez pamata. Šova dalībnieki – uzņēmēji, stāsta par savām iecerēm un plāniem, jo cer iegūt līdzekļus savas idejas realizēšanai. Taču nauda nenāk par velti – investors paņems daļu biznesa. Ko darīs šova dalībnieki - piekritīs vai atteiksies?

arhivs Izmanto arhīva funkciju, lai skatītos arī 7 dienas pēc tiešraides sev ērtā laikā!

randins_ar_mammu

 


Šovs "Randiņš ar mammu" kanālā "STV Pirmā!" (Nr. 110)


Katru trešdienu, plkst. 21:00

Pirmizrādi piedzīvojis jauns Latvijā veidots šovs "Randiņš ar mammu", kas ir aizraujošs piedzīvojums gan skatītājiem, gan pašiem dalībniekiem. Šova dalībniekiem katrā raidījumā tiek dota iespēja doties nevis uz vienu, bet, iespējams, pat uz četriem randiņiem, lai sarunās un kopīgās aktivitātēs atklātu – vai ir vērts būt kopā. Cilvēkiem, kuriem ir bērni, jaunu attiecību uzsākšanā būtisks ir arī viņu viedoklis, un arī jaunajā šovā bērniem ir iespēja gan tikties ar iespējamajiem partneriem, gan arī ieteikt vecākiem, ko labāk izvēlēties. Veiksmes gadījumā sērijas beigās varēs atzīt, ka beidzot sastapušies īstie cilvēki un atrasta sava otra pusīte.

arhivs Izmanto arhīva funkciju, lai skatītos arī 7 dienas pēc tiešraides sev ērtā laikā!

JAUNI SERIĀLI UN FILMAS


lucifers

 


Pirmizrāde! Jauns seriāls "Lucifers" kanālā "FoxLife" (Nr. 204)


No 22. februāra, pirmdienās, plkst. 21:00 

Jaunais ASV fantāzijas seriāls "Lucifers" stāsta par pašu elles valdnieku - Velnu jeb Luciferu Morningstāru, kurš savā mītnē jūtas garlaikots un nelaimīgs, tāpēc pārceļas uz dzīvi eņģeļu pilsētā Losandželosā. Tur viņam pieder luksusa nakts klubs "Lux", kas apmeklētāju vidū iegūst plašu popularitāti. Šarmantais, harizmātiskais un velnišķīgi pievilcīgais Lucifers ar pilnu jaudu izbauda zemes dzīvi - vīnu, sievietes un mūziku. Kādā dienā pie nakts kluba Lucifera acu priekšā tiek nogalināta kāda skaista popzvaigzne, ar kuru viņš nesen iepazinies. Pirmo reizi aptuveni 10 miljardu gadu laikā Lucifers sirds dziļumos sajūt, ka šī slepkavība viņu ir kaut kā ietekmējusi, un viņš metas meklēt vainīgo.

arhivs Izmanto arhīva funkciju, lai skatītos arī 7 dienas pēc tiešraides sev ērtā laikā!


prata_speles

 


Raidījuma sērijas "Prāta spēles" 5. sezona kanālā "National Geographic channel" (Nr. 503)


No 2. februāra, otrdienās, plkst. 21:30 

"Emmy" balvai nominētais šovs "Prāta spēles" atgriežas ar 5. sezonu - tas sniegs tev iespēju iesaistīties aizraujošās interaktīvās spēlēs un eksperimentos un ieskatīties prāta materiālā veidola - smadzeņu - darbības noslēpumos. Atraktīvais šova vadītājs Džeisons Silva kopā ar vairākiem pasaulē pazīstamiem neirozinātniekiem un kognitīvajiem zinātniekiem sešās jaunās sezonas sērijās aplūkos vairākas jaunas tēmas, kuru vidū būs septiņi nāves grēki, Dievs, izdzīvošana, slēptas sajūtas, smadzeņu reģioni un veids, kādā noveco mūsu smadzenes.

arhivs Izmanto arhīva funkciju, lai skatītos arī 7 dienas pēc tiešraides sev ērtā laikā!


kasls

 


Seriāla "Kāsla metode" 8. sezonas otrā daļa kanālā "FoxLife" (Nr. 204)


No 25. februāra, ceturtdienās, plkst. 21:00 

Ar jaunākās, 8. sezonas otro daļu atgriežas aizraujošā izmeklēšanas drāma "Kāsla metode", kas sola skatītājiem jaunas kaislības, intriģējošus un neparedzamus sižeta līkločus. Harizmātiskais un skandalozais Ņujorkas kriminālromānu autors Ričards Kāsls, kurš apveltīts ar spēju domāt kā ļaunprātis, turpina strādāt kopā ar izmeklētājiem, lai palīdzētu atklāt noziegumus un smeltos iedvesmu rakstīšanai.

arhivs Izmanto arhīva funkciju, lai skatītos arī 7 dienas pēc tiešraides sev ērtā laikā!


vegasa

 


Filma "Pēdējā vecpuišu ballīte Vegasā" kanālā "Filmzone" (Nr. 205)


Piektdien, 19. februārī, plkst.17:00 

Starp saviem draugiem Bilijs vienmēr bijis rūdīts vecpuisis. Kad beidzot viņš uzdrošinājies bildināt par sevi gados daudz jaunāku draudzeni, viņa draugi - Pedijs, Arčijs un Sems nolemj nosvinēt šo nozīmīgo notikumu kā pienākas... Viņi visi ceļo uz Lasvegasu, nenojaušot, ka kopš viņu pēdējās vizītes pilsēta ir mainījusies līdz nepazīšanai, tāpēc vecpuišu ballīte var beigties visnegaidītākajā veidā!

arhivs Izmanto arhīva funkciju, lai skatītos arī 7 dienas pēc tiešraides sev ērtā laikā!
 
filmas Lai pieteiktu Filmu paku ienāc: www.lattelecom.lv

SPORTA NOTIKUMI


pasaules_kauss_kamaninas

 


Pasaules Kausa posms kamaniņu sportā kanālā "Best4Sport TV" (Nr. 415)


No 20. līdz 21. februārim

Aizraujošā kamaniņsporta Pasaules Kausa sezona lēnām tuvojās savam noslēgumam. Pēdējās cīņas par vietu sadalījumu un medaļām skaties kanālā "Best4Sport TV":

  • 20.02. - 09:30 un 10:50 sievietes;
  • 20.02. - 12:40 un 14:00 divnieki;
  • 21.02. - 11:10 un 13:20 vīrieši;
  • 21.02. - 15:10 komandu brauciens.
atgadinajums Lai nepalaistu garām sporta notikumus, uzliec Atgādinājuma funkciju, un TV atgādinās par izvēlētā raidījuma sākumu.


fiba_ventspils

 


FIBA Europa Cup basketbola spēle «Ventspils - Rishon Maccabi» kanālā "Best4Sport TV" (Nr. 415)


Svētdien, 21. februārī, plkst. 17:00

Viens no panākumiem bagātākajiem Latvijas basketbola klubiem BK Ventspils ir veiksmīgi pārvarējis divas kārtas FIBA Europa Cup un 21. februārī uzsāk izšķirošās cīņas izslēgšanas spēlēs, kur mūsējiem pretim stāsies Rishon Maccabi no Izraēlas. Seko līdzi aizraujošās spēles tiešraidei!

atgadinajums Lai nepalaistu garām sporta notikumus, uzliec Atgādinājuma funkciju, un TV atgādinās par izvēlētā raidījuma sākumu.

Visi

Interaktīvā TV

Virszemes TV

Šonedēļ Interaktīvajā TV

Shortcut

TV žanru izlase

Testa kanāli

Iesakām apmeklēt

Lattelecom Twitter

Lattelecom Facebook

Lattelecom blogi

Lattelecom youtube