RU

Interaktīvās TV aktualitātes no 18. augusta līdz 25. augustam!


Piedāvājam noskatīties aktuālākos raidījumus Lattelecom Interaktīvajā televīzijā – seriāli, filmas, sporta notikumi!

 

SPORTS


Seko līdzi BMX sacensībām Rio!

 


Seko līdzi BMX sacensībām Rio! kanālā "LTV7" (Nr. 102)


Sacensību tiešraides 19. augusta, plkst. 19:25 un 21:10

Māris Štrombergs BMX vēsturē iegājis, kā vienīgais divkārtējais olimpiskais čempions. Tieši tāpēc Mārim tiks pievērsta pastiprināta uzmanība BMX trasē Rio. Vai viņam izdosies izcīnīt olimpiskā čempiona titulu trešo reizi? Nepalaid garām aizraujošās tiešraides no Rio. Skaties, jūti līdzi un uzzini pirmais!

interneta_tv Izmanto iespēju skatīties
tiešraidē vai arhīvā arī shortcut.lv

 

 

LATTELECOM KANĀLI


Jauns pašmāju šovs "Kas karsts?"

 


Jauns pašmāju šovs "Kas karsts?" kanālā "360TV" (Nr. 105)


No 22. augusta, pirmdienās, plkst. 19:00

360TV skatītājiem nedēļas iesākums būs piepildīts ar izklaidi un jautru garastāvokli. Jau pavisam drīz skatītājus priecēs jauns pašmāju šovs "Kas karsts?". Šovā būs iespēja iepazīties gan ar Latvijas, gan ārzemju slavenībām un aktualitātēm viņu dzīvē. Katru nedēļu Kristīne Komarovska un Lauris Dzelzītis viesosies pie kāda sabiedrībā zināma cilvēka, ielūkosies sociālo tīklu jaunumos un kopā ar stila ekspertiem analizēs slavenību ģērbšanās paradumus.

arhivs Izmanto arhīva funkciju, lai skatītos arī 7 dienas pēc tiešraides sev ērtā laikā!

Pasaules slavenais šovs "Britu talanti"

 


Pasaules slavenais šovs "Britu talanti" kanālā "360TV" (Nr. 105)


No 22. augusta, pirmdienās, plkst. 21:05

Jau pavisam drīz Latvijā būs skatāms slavenais talantu šovs, kur skatītājiem būs iespēja vērot spožus talantus un arī cilvēkus, kuriem talanta nemaz nav, bet viņi ir apņēmušies sevi pierādīt šovā "Britu talanti". Šova dalībnieki ne tikai dziedās un dejos, bet arī izpildīs neticamus moto trikus un aizraus publiku ar iluzionistu un komiķu dotībām.

Šovu vada Entonijs Makpartlins un Deklans Donelijs, taču viņi spēlē otrā plāna lomu, jo daudz pazīstamāka ir žūrija, kurā redzēsim Amandu Holdenu, Akešu Diksoni, Deividu Viljamu un, protams, Saimonu Kauelu, kurš pazīstams ar dzēlīgiem un asprātīgiem komentāriem.

arhivs Izmanto arhīva funkciju, lai skatītos arī 7 dienas pēc tiešraides sev ērtā laikā!

Raidījums īstiem sporta faniem "Vai zini vairāk par Kreipānu?"

 


Raidījums īstiem sporta faniem "Vai zini vairāk par Kreipānu?" kanālā "360TV" (Nr. 105)


No 23. augusta, otrdienās, plkst. 22:00

Otrdienās skatītājus sagaida jautri brīži kopā ar Gustavu Terzenu un sporta erudīcijas spēli "Vai zini vairāk par Kreipānu?". Gan skatītāji, gan spēles dalībnieki varēs pārbaudīt savas zināšanas un noskaidrot, vai viņi var mēroties pieredzē ar sporta komentētāju Anatoliju Kreipānu, turklāt āķīgākos jautājumus būs sagatavojuši pašmāju labākie sportisti.

Pirmajā raidījumā piedalīsies mūziķis Ralfs Eilands, Ghetto games aizsācējs basketbolists Raimonds Elbjakans, TV dīva Jana Duļevska un basketboliste Gunta Baško Melbārde.

arhivs Izmanto arhīva funkciju, lai skatītos arī 7 dienas pēc tiešraides sev ērtā laikā!

Pasaules slavenais šovs "Gāzi grīdā Amerikā"

 


Pasaules slavenais šovs "Gāzi grīdā Amerikā" kanālā "360TV" (Nr. 105)


No 24. augusta, trešdienās, plkst. 21:00

Trešdienas ir laiks ideju radīšanai un attīstībai, tādēļ 360TV dzimšanas dienas sezonā skatītājus sagaida vairāki pārsteigumi – pasaulē slaveni un iedvesmojoši šovi!

Jau pavisam drīz 360TV piedāvās šovu, kas ASV guvis milzu popularitāti - "Gāzi grīdā Amerikā". Uzzināsim daudz jauna, jo Latvijā šī sezona vēl nav rādīta. Trīs jautri vadītāji - Adams Ferrara, Rutledžs Vuds un Tanners Fousts - izmēģinās dažādas automašīnas, lai iepazīstinātu skatītājus ar trakiem izgudrojumiem un braukšanas manierēm.

arhivs Izmanto arhīva funkciju, lai skatītos arī 7 dienas pēc tiešraides sev ērtā laikā!

 

ŠOVS


Trešā sezona deju šovam "Tanci"

 


Trešā sezona deju šovam "Tanci" kanālā "TNT" (Nr. 115)


No 20. augusta, sestdienās, plkst. 21:30

Šova veidotāji sola, ka projekts kļūs vēl krāsaināks, spēcīgāks un grandiozāks. Televīzijas atlasē piedalījās dalībnieki no vairāk kā 100 pilsētām. Dalībnieki bija ne tikai no Krievijas, bet arī no Baltijas valstīm, Eiropas, Amerikas un pat Jaunzēlandes. Katrs skatītājs varēs novērtēt šova dalībnieku dejošanas prasmes un izvēlēties sev tīkamāko dalībnieku, par kuru balsot, jo tieši skatītāju atbalsts ir nepieciešams katram dalībniekam.

arhivs Izmanto arhīva funkciju, lai skatītos arī 7 dienas pēc tiešraides sev ērtā laikā!

 

RAIDĪJUMS


Dokumentālais raidījums "Ēģiptes pazeme"

 


Dokumentālais raidījums "Ēģiptes pazeme" kanālā "National Geographic Channel" (Nr. 503)


Pirmdien, 29. augustā, plkst. 19:50

Dodies 3000 gadu senā pagātnē uz Ēģipti, kur senie ēģiptieši ticēja dzīvei pēc nāves un pat gaidīja to, jo nāve solīja pārdzimšanu un tuvināšanos dieviem. Tomēr ceļš uz aizsauli nebija viegls, tas bija briesmu un šķēršļu pilns, lai pārbaudītu ikviena gudrību un dvēseles šķīstību.

Ēģiptes vadošais arheologs un bijušais senlietu ministrs Dr.Zahi Havass jau vairāk nekā 20 gadu piedalās izrakumos Karaļu ielejā. Pēdējos gados viņš ir pievērsies tieši faraona Seti I kapenēm, kuras ir vienas no lielākajām jelkad atklātajām kapenēm. Dokumentālajā raidījumā "Ēģiptes pazeme" Havass iepazīstinās ar līdz šim vēl nezināmiem faktiem par seno ēģiptiešu pēc nāves rituāliem.

arhivs Izmanto arhīva funkciju, lai skatītos arī 7 dienas pēc tiešraides sev ērtā laikā!

 

FILMAS


Filma "Lielisko džentlmeņu līga"

 


Filma "Lielisko džentlmeņu līga" kanālā "FilmZone" (Nr. 205)
/The League of Extraordinary Gentlemen/ (2003)


Ceturtdien, 18. augustā, plkst. 19:00

Alans Kvatermeins ir apkopojis labāko komandu – Neredzamo cilvēku, mistera Drakulas sievu, kapteini Nemo, nemirstīgo Dorianu Greju un amerikāņu slepeno aģentu Tomu Sojeru. Šiem cilvēkiem ir ļoti atšķirīgi dzīves uzskati un spilgtiem notikumiem bagāta pagātne, taču tagad viņiem ir jāiemācās strādāt komandā, jo no viņu veikuma atkarīga cilvēces nākotne.

Lielbritānijas 2003. gada piedzīvojumu filma.
Lomās: Sean Connery, Stuart Townsend, Peta Wilson

arhivs Izmanto arhīva funkciju, lai skatītos arī 7 dienas pēc tiešraides sev ērtā laikā!


Filma "Gudrā blondīne"

 


Filma "Gudrā blondīne" kanālā "AMC" (Nr. 209)
/Legally Blonde/ (2001)


Sestdien, 20. augustā, plkst. 11:55

Ellas Vudas dzīve ir ideāla – viņa ir populāra, vairāku skaistumkonkursu dalībniece un filmējusies Rikija Mārtina video. Viss, ko Ella vēlas, ir kļūt pat sava drauga Varnera sievu, bet neiet tik gludi kā plānots. Varners paziņo, ka Ella ir pārāk blonda un nenopietna, lai kļūtu par viņa sievu, un tas nākšot par sliktu viņa politiskajai karjerai. Apņēmusies tik viegli nepadoties, viņa nolemj doties uz Hārvardas universitāti un pierādīt visiem, ka viņa nav tipiska blondīne.

arhivs Izmanto arhīva funkciju, lai skatītos arī 7 dienas pēc tiešraides sev ērtā laikā!


Filma "Gudrā blondīne 2"

 


Filma "Gudrā blondīne 2" kanālā "AMC" (Nr. 209)
/Legally Blonde 2: Red, White & Blonde/ (2003)


Sestdien, 20. augustā, plkst. 13:00

Beigusi Hārvardas universitāti ar izcilību, Ella atgriežas, tikai šoreiz jaunas advokātes ampluā. Mēģinot balansēt starp darbu un gatavošanos kāzām, Ellai ienāk prātā ideja sameklēt sava suņuka vecākus. Izrādās, ka Bruisera ģimenes locekļi tiek ļaunprātīgi izmantoti testiem kādas kosmētikas firmas laboratorijā. Sašutusi par to, ka dzīvnieku tiesības neviens neaizstāv, Ella dodas uz Vašingtonu, lai panāktu taisnību. Par spīti saņemtajam juristes diplomam Hārvardas universitātē, viņai nenāksies viegli iegūt respektu no pārējiem advokātiem.

arhivs Izmanto arhīva funkciju, lai skatītos arī 7 dienas pēc tiešraides sev ērtā laikā!

 

 

 

 

Visi

Interaktīvā TV

Virszemes TV

Šonedēļ Interaktīvajā TV

Shortcut

TV žanru izlase

Testa kanāli

Iesakām apmeklēt

Lattelecom Twitter

Lattelecom Facebook

Lattelecom blogi

Lattelecom youtube