RU

Interaktīvas TV aktualitātes no 18. līdz 24. martam!


Piedāvājam noskatīties aktuālākos raidījumus Lattelecom Interaktīvajā televīzijā – seriāli, filmas, sporta notikumi!

 

LATTELECOM KANĀLI PIEDĀVĀ


labaka_drauga_kazas

 


Filma "Mana labākā drauga kāzas" kanālā "STV Pirmā!" (Nr. 108)


Sestdien, 19. martā, plkst. 20:00

Sestdienu vakaros ikviena sieviete aicināta ieplānot laiku tikai sev, lai atjaunotu līdzsvaru starp ikdienas pienākumiem un savu labsajūtu. Jaunā tradīcija tiek aizsākta 19. marta vakarā ar lielisko filmu "Mana labākā drauga kāzas" ar Džūliju Robertsu un Kameronu Diazu galvenajās lomās.

arhivs Izmanto arhīva funkciju, lai skatītos arī 7 dienas pēc tiešraides sev ērtā laikā!

juris_calitis

 


Atklāta un dziļa saruna ar Juri Cālīti kanālā "360TV" (Nr. 109)


Ceturtdien, 24. martā, plkst. 21:00

Visu martu 360TV saviem skatītājiem piedāvā saistošas sarunas ar Latvijā zināmiem un cienītiem cilvēkiem interviju cikla 100 personības līdz Latvijas simtgadei ietvaros. Ik reizi tā ir saruna ar personību, kura cildinājusi un nesusi Latvijas vārdu tālu aiz dzimtenes robežām un guvusi ievērojamus panākumus. 24. marta vakarā ikviens aicināts ieklausīties godīgā un atklātā sarunā ar mācītāju Juri Cālīti - pēc tās vēl nedaudz gribas paklusēt un padomāt par būtisko, par notikumiem un vērtībām mūsu dzīvē.

arhivs Izmanto arhīva funkciju, lai skatītos arī 7 dienas pēc tiešraides sev ērtā laikā!

JAUNI SERIĀLI UN FILMAS


gravitate

 


Filma "Gravitāte" kanālā "TV1000 Premium" (Nr. 223)
/Gravity/ (2013)


Svētdien, 20. martā, plkst. 20:00


Dr. Raiena Stouna (Sandra Buloka) ir izcila medicīnas inženiere, kura devusies savā pirmajā lidojumā kosmosā kopā ar pieredzējušo astronautu Metu Kovaļski (Džordžs Klūnijs), kuram tas ir pēdējais lidojums pirms karjeras beigām. Tomēr reiz, izejot atklātajā kosmosā, notiek nelaime. Kosmosa kuģis tiek iznīcināts, tāpēc Stouna un Kovaļskis paliek izplatījumā pilnīgi vieni.

filmas Lai pieteiktu Filmu paku ienāc: www.lattelecom.lv


putncilveks

 


Filma "Putncilvēks" kanālā "TV1000 Premium" (Nr. 223)
/Birdman/ (2014)


Pirmdien, 21. martā, plkst. 15:30


Bijušais kino supervaronis Rigans Tomsons (Maikls Kītons) gatavo ambiciozu Brodvejas izrādi, ar kuras palīdzību viņš cer iedvest otro elpu savā stagnējošajā karjerā. Izrāde ir riskanta, taču Rigans cer šādi pierādīt, ka viņš ir īsts mākslinieks, nevis izbijusi filmzvaigzne. Tuvojas pirmizrādes vakars, un viens no aktieriem gūst traumu, tāpēc Rigans ir spiests nolīgt aktieri, kurš visu apgriezīs ar kājām gaisā. Vienlaikus viņam ir jātiek galā ar draudzeni, meitu un bijušo sievu.

filmas Lai pieteiktu Filmu paku ienāc: www.lattelecom.lv


reiz_sensenos_laikos

 


Seriāls "Reiz sensenos laikos" kanālā "FoxLife" (Nr. 204)


No 25. marta, piektdienās, plkst. 21:00


Fantāzijas drāma "Reiz sensenos laikos" atgriežas televīzijas kanālā FoxLife ar 5. sezonas otro daļu, kura turpinās vēstīt par mūžseno cīņu starp labo un ļauno divās paralēlās pasaulēs - pasakā un dzīvē. Pirmās daļas noslēgumā kapteinis Āķis ziedo sevi un paliek Pazemē, uz kurieni bija devies, lai atbrīvotu Emmu. Rumpelrūķis ir nodevis visus un kļuvis par vienu no spēcīgākajiem Tumšo spēku nometnē. Lai glābtu kapteini Āķi, Emma un citi labie varoņi dodas uz Pazemi. Kad viņi tur ierodas, ir noticis kaut kas patiešām neticams - dīvainā kārtā šī pasaule izskatās tāpat kā Storībrūka, Emmas dzimtā pilsētiņa. Seriāla veidotāji sola, ka 5.sezonas otrajā daļā varoņi satuvināsies ar savu pagātni un mēs uzzināsim, kā pagātnes notikumi var vajāt ikvienu. Storībrūka kļūs par jauno Pazemes valstību, kurā atdzīvojušies daudzi varoņi, kas iepriekš bija miruši, tostarp princis Henrijs, Pīters Pens un Kruella de Vila. Galvenās varones Emmas lomā atkal redzēsim pievilcīgo aktrisi Dženiferu Morisoni, kura vislabāk Latvijas skatītājiem pazīstama kā ārste Alisona Kamerona slavenajā "Doktora Hausa" komandā. Kapteini Āķi tēlos aktieris Kolins Donohjū, bet Sniegbaltītes lomā iejutīsies aktrise Džinifera Gudvina, kas atveido Žaklīnu Kenediju televīzijas filmā "Nogalināt Kenediju". Rumpelpūķa lomā būs talantīgais britu aktieris Roberts Kārlails, kurš meistarīgi spēj nospēlēt visdažādākos tēlus. "Reiz sensenos laikos" vairāk nekā 20 reižu nominēts dažādām prestižām balvām, tostarp 2012. gada "Emmy" par labākajiem tērpiem, grimu un vizuālajiem efektiem.

arhivs Izmanto arhīva funkciju, lai skatītos arī 7 dienas pēc tiešraides sev ērtā laikā!


kars_un_miers

 


Vēsturiskā drāma "Karš un miers" kanālā "LTV1" (Nr. 101)


Katru svētdienu plkst. 21.25

Seriāla filmēšanas vieta norisinājās Latvijā, Rundāles pilī, un tā skaņu celiņu iedziedājuši kora "Latvija" koristi.
1805. gads. Pjērs, Nataša un Andrejs izbauda Sanktpēterburgas greznās elites priekšrocības. Pilni jaunības maksimālisma un entuziasma, jaunieši ir sasnieguši vecumu, kad dzīves jēgas meklējumi kļūst nozīmīgi gara pilnveidošanā. Labsirdīgais, taču dīvainais Pjērs, Krievijas bagātākā cilvēka dēls, vēlas padarīt labāku visu pasauli. Pievilcīgajam un galantajam Andrejam ir apnikusi bezjēdzīgā eksistence, viņš meklē tās mērķi, kamēr skaistā un enerģiskā Nataša meklē savu patieso mīlestību. Tajā pašā laikā Napoleona armija virzās tuvāk Krievijas robežām. Pjēra, Andreja un Natašas likteņi kopā ar pārējo Krievijas sabiedrību mainīsies uz visiem laikiem.

interneta_tv Izmanto iespēju skatīties arī lattelecom.tv

 

RAIDĪJUMI


disclousare

 


Dueta Disclosure koncerts kanālā "iConcerts" (Nr. 608)


Pirmdien, 21. martā, plkst. 17:20

Angļu elektroniskās mūzikas duets, kas neskaitāmas reizes nominēts Grammy balvai, rada mūziku house, deep house, future garage stilā. Viņi veidojuši sadarbību ar daudziem zināmiem mūziķiem, t.sk. Sam Smith un Lorde.

arhivs Izmanto arhīva funkciju, lai skatītos arī 7 dienas pēc tiešraides sev ērtā laikā!


sam

 


Sam Smith koncerts festivāla Bestival ietvaros kanālā "iConcerts" (Nr. 608)


Ceturtdien, 24. martā, plkst. 23:00

Bestival ir starptautisks mūzikas festivāls, kas ik gadu notiek Anglijā. Sam Smith ir godalgots britu dziedātājs, kurš šogad saņēma balvas Golden Globe Award un Oscar par dziesmu "Writings on the wall", kas ir Džeimsa Bonda filmas "Spectre" galvenā tēma.

arhivs Izmanto arhīva funkciju, lai skatītos arī 7 dienas pēc tiešraides sev ērtā laikā!


raidijums_par_miegu

 


Raidījums "The Teenager 'Get Out of Bed' Machine" kanālā "Da Vinci Learning " (Nr. 311)


Sestdien, 19. martā, plkst. 19:30

Zinātnes un tehnoloģiju šovs, kas izklaidē fantāziju un mudina radīt jaunas lietas. Dilans, 8 gadus vecs puika, ir izgudrojis gultu, kas pamodina un automātiski palīdz sagatavoties skolas gaitām. Dilanam ir vecāka māsa, kurai no rītiem ir grūtības saģērbties. Filmu un zinātnes iedvesmots, Dilans uzbūvē sarežģītu iekārtu, kas palīdz no rīta piecelties pat vislielākajiem guļavām.

bernu_paka Lai pieteiktu Bērnu paku ienāc: www.lattelecom.lv

SPORTA NOTIKUMI


acb_basketbols

 


ACB basketbola līgas spēle Laboral Kutxa Vitoria - Unicaja Malaga kanālā "Best4Sport TV " (Nr. 415)

Svētdien, 20. martā, plkst. 18:30

Spānijas Basketbola līga tuvojas saviem izšķirošajiem notikumiem, kuros piedalās arī vairāki latviešu spēlētāji. Dāvis Bertāns ir atguvies no smagās traumas un demonstrē lielisku sniegumu Laboral Kutxa Baskonia rindās. Šajā nedēļas nogalē Dāvis dosies cīņā pret Malagas Unicaja, lai cīnītos par labāku vietu izslēgšanas spēlēs. Vai Dāvis ir pilnībā atguvis formu un vasarā būtu labs palīgs Latvijas izlasei?

interneta_tv Izmanto iespēju skatīties arī lattelecom.tv
vai aplikācijā mansTV.
 


biatlons

 


Pasaules Kauss biatlonā kanālā "LTV7" (Nr. 102)

No 18. līdz 20. martam

Biatlonā tuvojas sezonas noslēgums, un pēdējās cīņas par vietu pasaules kausa kopvērtējumā notiks šajās brīvdienās Krievijā. Mūsu sportisti šajā sezonā startējuši ar mainīgām sekmēm, taču noteikti alkst sevi pierādīt ar labiem rezultātiem sezonas pēdējos startos. Seko mūsu sportistiem tiešraidēs!

Piektdien, 18. marts

  • plkst. 15:05 10 km sprints vīriešiem

Sestdien, 19. marts

  • plkst. 13:35 10 km iedzīšanas sievietēm
  • plkst. 15:20 12,5 km iedzīšanas vīriešiem

Svētdien, 20. marts

  • plkst. 11:10 12,5 km masu starts sievietēm
  • plkst. 13:50 15 km masu starts vīriešiem
 

Visi

Interaktīvā TV

Virszemes TV

Šonedēļ Interaktīvajā TV

Shortcut

TV žanru izlase

Testa kanāli

Iesakām apmeklēt

Lattelecom Twitter

Lattelecom Facebook

Lattelecom blogi

Lattelecom youtube