RU

Interaktīvās TV aktualitātes no 14. līdz 21. aprīlim!


Piedāvājam noskatīties aktuālākos raidījumus Lattelecom Interaktīvajā televīzijā – seriāli, filmas, sporta notikumi!

 

KANĀLU IZMAIŅAS


dom_kino_premium_nase_kino

 


No 15. aprīļa Oriģinālajai pakai tiks pievienots skatītāju iecienītais kanāls Дом Кино Премиум (Nr. 112).Tas ir filmu kanāls, kas piedāvā labākās Krievijas filmas. Kanāla programmā pieejamas vietējo filmu studiju ražotās filmas un jauno filmu pirmizrādes, kā arī jau skatītāju atsaucību ieguvušie seriāli.

Papildus tiks pievienots kanāls Наше Кино (Nr. 115), kas piedāvā populārākās Krievijas filmas un visplašāko filmu žanru klāstu: mūzikli, komēdijas, piedzīvojumu filmas, vēsturiskās drāmas.

 

EKSKLUZĪVI


rallijkross

 


Pasaules čempionāts rallijkrosā ir klāt! kanālā "Best4Sport TV" (Nr. 415)


Svētdien, 17. aprīlī plkst. 16:00

Jau šajā nedēļas nogalē startēs viens no ātrākajiem sporta veidiem pasaulē – rallijkross. Pasaules čempionāts šajā sezonā būs īpašs tieši latviešiem, jo par uzvarām trasē cīnīsies veseli divi Latvijas braucēji. Reinis Nitišs aizvadīs jau savu trešo sezonu čempionātā, savukārt Jānis Baumanis šajā sezonā debitēs spēcīgākajā supercar kategorijā. Cīņas par uzvarām šajā sezonā solās būt spraigākas kā jebkad agrāk, jo čempionātā šajā gadā startēs tādi slaveni braucēji kā Lēbs, Solbergs un Bloks.

Lattelecom klientiem ir ekskluzīva iespēja vērot tiešraides no visiem sacensību posmiem šajā sezonā!

interneta_tv Izmanto iespēju skatīties arī lattelecom.tv
vai aplikācijā mansTV.

 

FILMAS


stivs_dzobs

 


Filma "Stīvs Džobss"
/Steve Jobs/ (2015)


"Stīvs Džobss" aizved mūs digitālās revolūcijas aizkulisēs, lai uzzīmētu cilvēka portretu pašā epicentrā. Stāstā tiek atklātas aizkulises saistībā ar trīs ikonisku izstrādājumu laišanu tirgū, kas noslēdzas 1998. gadā ar iMac atklāšanu. Filma veidota trīs cēlienos, kas ataino trīs svarīgākos pagrieziena punktus Stīva Džobsa dzīvē.

videonoma Filma pieejama Lattelecom Video nomā.


istabene_lielpilseta

 


Filma "Istabene lielpilsētā" kanālā "STV Pirmā!" (Nr. 108)
/Maid in Manhattan/ (2002)


Sestdien, 16. aprīlī plkst. 20:00

Galvenā varone Marisa (Dženifera Lopesa) viena uzaudzina dēlēnu un strādā par istabeni greznā Manhetenas viesnīcā, kurā bieži apmetas slavenības. Reiz pārpratuma pēc viņa sastopas ar vienu no Ņujorkas iekārojamākajiem vecpuišiem Kristoferu un apjukumā uzdodas par citu - aristokrātiskāku būtni. Marisai tagad jādomā, vai atklāt, kas viņa ir, vai arī baudīt vīrieša uzmanību savā viltus tēlā.

arhivs Izmanto arhīva funkciju, lai skatītos arī 7 dienas pēc tiešraides sev ērtā laikā!

 

LATTELECOM KANĀLI


sporta_domnica

 


Rallijkrosam veltīta "Sporta domnīca" kanālā "360TV" (Nr. 105)


Otrdien, 19. aprīlī plkst. 21:00

360TV šim īpašajam sporta notikumam pievērš pastiprinātu uzmanību un saviem skatītājiem piedāvā aktuālākos un saistošākos jaunumus īpaši veidotā programmā. Tā 19. aprīļa vakarā sporta otrdienā gaidāms īpaši rallija posmam veltīts apskats "Sporta domnīcas" ietvaros. Gustavs Terzens pastāstīs, kā gājis mūsu Reinim un Baumanim. "Sporta domnīcas" studijā gaidāmas Latvijas ekspertu sarunas un viedokļi, ko ikviens sporta cienītājs negribēs palaist garām!

arhivs Izmanto arhīva funkciju, lai skatītos arī 7 dienas pēc tiešraides sev ērtā laikā!

tieve_ar_prieku

 


Šova "Starp mums runājot" rubrika "Tievē ar prieku" kanālā "STV Pirmā!" (Nr. 108)


No 19. aprīļa, plkst. 21:00

Ikviena sieviete, sajūtot pirmās pavasara vēsmas, ver vaļā skapja durvis, lai meklētu ko košāku, dzīvespriecīgāku un vasarīgāku. Ir prieks, ja fiziskā forma garās ziemas laikā ir saglabājusies laba un visi tērpi der kā uzieti. Tomēr būsim godīgas – nereti pavasarī izjūtam vajadzību vairāk pasekot līdzi savai ēdienkartei, izvēlētajam dzīvesstilam un fizisko aktivitāšu daudzumam. Lai palīdzētu šo pavasari un arī vasaru sagaidīt lieliskā fiziskā formā, televīzijas STV Pirmā! sarunu šovs "Starp mums runājot" sadarbībā ar žurnālu "Ieva" piedāvā īpašu rubriku "Tievē ar prieku". Rubrikas nosaukums runā pats par sevi – būs gan padomi, gan dalīšanās tievēšanas pieredzē.

arhivs Izmanto arhīva funkciju, lai skatītos arī 7 dienas pēc tiešraides sev ērtā laikā!

 

RAIDĪJUMI


lieliskie_tunci

 


Skatītāju iemīļotais raidījums "Lieliskie tunči" kanālā "National Geographic Channel" (Nr. 503)


No 14. aprīļa, ceturtdienās, plkst. 22:30

"Lieliskie tunči" ir atgriezies ar 5. sezonu – tajā atkal tiksimies ar zvejniekiem, kas skarbos dabas apstākļos sacenšas par prāvākajiem lomiem. Tiem, kas nav redzējuši iepriekšējās sezonas, būs interesanti uzzināt, ka visizraujošākais šovā ir tas, ka amerikāņu zvejas virtuozi gigantiskos zilspuru tunčus nezvejo ar tīkliem vai harpūnām, bet gan ar īpaši piemērotu makšķeri. Īpaši interesanta solās būt jaunās sezonas pirmā sērija - tajā būs apkopotas spilgtākās un iespaidīgākajās epizodes no četrām iepriekšējām sezonām, ļaujot atsaukt atmiņā rūdīto jūras vilku lielākās veiksmes un neveiksmes. 5. sezonā varēsim vērot, kā skarbo zvejas vīru komandas cīnīsies par lielo lomu Gločesterā, ASV Masačūsetsas štatā. Gločesteras labākie zvejnieki šoreiz sacentīsies ar pieredzējušiem tunču medniekiem no Portlendas, ASV Menas štatā. Katrs no viņiem vēlēsies kaut ko pierādīt pārējiem. Cīņa par lielākajiem lomiem var sākties, bet kāpēc tā ir tik dramatiska? Jo milzu zilspuru tuncis, kura svars var sasniegt vairāk nekā 300 kilogramu, ir pasakaini dārgs – tā cena mērāma tūkstošos! Lai gan nav precīzas statistikas, zvejnieki stāsta, ka lielākā daļa milzu zilspuru tunču, kas uzķeras uz āķa, tomēr pamanās norauties no tā. Kāds zvejas entuziasts Maiks Kristijs norādījis, ka milzu zilspuru tunču zveja nozīmē „sagatavoties par 90 procentiem, vilties par deviņiem procentiem un vienā procentā gadījumu piedzīvot veiksmi”. Daudzviet pasaulē zilspuru tunča gaļa tiek vērtēta ļoti augstu, to bieži izmanto suši un citu iecienītu ēdienu pagatavošanā. Savukārt vides aizstāvji ir pauduši bažas par to, ka Atlantijas okeānā un citur šo zivju populācija ir strauji samazinājusies. Lai milzu zilspuru tunči neizmirtu, ir ieviestas to nozvejas kvotas.

arhivs Izmanto arhīva funkciju, lai skatītos arī 7 dienas pēc tiešraides sev ērtā laikā!


stasti_par_dievu_ar_morganu_frimenu

 


Mistērijas raidījums "Stāsts par Dievu kopā ar Morganu Frīmenu" kanālā "National Geographic Channel" (Nr. 503)


Pirmdienās, plkst. 22:30

Kas ir Dievs? No kurienes mēs nākam? Kāpēc pastāv ļaunums? Kas notiek, kad mēs nomirstam? Šādus jautājumus kādā dzīves posmā, šķiet, sev ir uzdevis ikviens no mums, un, visticamāk, katrs ir atradis atšķirīgu atbildi. Dokumentālo raidījumu cikls "Stāsts par Dievu kopā ar Morganu Frīmenu" aizvedīs skatītājus aizraujošā ceļojumā apkārt pasaulei, lai izprastu, kā ticība augstākam spēkam ir ietekmējusi mūsu dzīves neatkarīgi no reliģiskās piederības vai pārliecības. Ciklu veidojis kinoaktieris un režisors, Oskara balvas ieguvējs Morgans Frīmens kopā ar savu producentu kompāniju "Revelations Entertainment", sadarbojoties ar televīzijas kanālu National Geographic. Raidījumu cikla nolūks ir noskaidrot, kā reliģija ir attīstījusies visā civilizācijas gaitā un kā tā ir veidojusi sabiedrības evolūciju. Lai gan pašreizējā ģeopolitiskajā situācijā reliģija tiek uzskatīta par kaut ko tādu, kas cilvēkus sašķeļ, "Stāsts par Dievu kopā ar Morganu Frīmenu" izgaismos, ka starp dažādām ticībām pastāv būtiskas līdzības, pat starp tām, kuras šķiet diametrāli atšķirīgas. "Pēdējos pāris mēnešos es esmu pabijis gandrīz 20 pilsētās septiņās dažādās valstīs, lai rastu atbildes uz ticības lielajām mistērijām," stāsta Frīmens. Viņš piedalījies lūgšanā kādā Kairas mošejā, meditācijas stundās pie budistu līdera, apspriedies par Galileo personību ar Pāvesta Zinātņu akadēmijas vadītāju un aplūkojis norādes par pēcnāves dzīvi hieroglifos piramīdu iekšienē. "Dažās vietās es atradu atbildes uz jautājumiem, bet citas izraisīja vēl vairāk jautājumu," pauž Frīmens. Lai pētītu dažādas dievišķā izpausmes, sākot no radīšanas brīnuma līdz augšāmcelšanās apsolījumam, Frīmens apmeklējis vairākās cilvēces ievērojamākajās reliģiskās svētvietas, tostarp Raudu mūri Jeruzālemē, Svēto Bodi koku Indijā, kas tiek uzskatīts par vecāko koku pasaulē, maiju tempļus Gvatemalā un Ēģiptes piramīdas.

arhivs Izmanto arhīva funkciju, lai skatītos arī 7 dienas pēc tiešraides sev ērtā laikā!

 

SPORTS


basketbols_bk_ventspils

 


BK Ventspils turpina cīņu par pirmo pozīciju! kanālā "Best4Sport TV" (Nr. 415)


Otrdien, 19. aprīlī, plkst. 19:00

Cīņa par pozīcijām turnīra tabulā šogad ir spraigāka kā citus gadus, un panākumiem bagātākais Latvijas klubs BK Ventspils turpina neatlaidīgu cīņu par pirmo pozīciju turnīra tabulā. Otrdienas vakara spēlē pret vienmēr sīkstajiem Barons/LDz no vairākkārtējiem Latvijas čempioniem tiks gaidīta uzvara, taču Barons/LDz basketbolisti darīs visu iespējamo, lai sezonas noslēgumā pārspētu spēcīgos pretiniekus viņu laukumā. Vai ventspilnieki spēs noskaņoties spēlei un pārākumu uz papīra pārvērst uzvarā laukumā?

interneta_tv Izmanto iespēju skatīties arī lattelecom.tv
vai aplikācijā mansTV.


basketbola_speles

 


Latvijas Universitāte pārbaudīs BK Liepāja/Triobet gatavību izslēgšanas spēlēm! kanālā "Best4Sport TV" (Nr. 415)


Trešdien, 20. aprīlī, plkst. 19:30

Basketbola klubs Liepāja/Triobet šobrīd diez gan stabili iekārtojies turnīra tabulas augšgalā un starpība ar tabulas kaimiņiem ir pietiekami liela, lai justos droši par savu pozīciju. Taču komanda nedrīkst atslābt, jo izšķirošās cīņas tikai tuvojas. Vai liepājnieki parādīs savu labāko spēli un apliecinās pārākumu turnīra tabulā arī uz laukuma?

interneta_tv Izmanto iespēju skatīties arī lattelecom.tv
vai aplikācijā mansTV.

Visi

Interaktīvā TV

Virszemes TV

Šonedēļ Interaktīvajā TV

Shortcut

TV žanru izlase

Testa kanāli

Iesakām apmeklēt

Lattelecom Twitter

Lattelecom Facebook

Lattelecom blogi

Lattelecom youtube