RU

Interaktīvās TV aktualitātes no 12. maija līdz 19. maijam!


Piedāvājam noskatīties aktuālākos raidījumus Lattelecom Interaktīvajā televīzijā – seriāli, filmas, sporta notikumi!

 

LATTELECOM KANĀLI


rigas_maratons

 


Skrien visi – Lattelecom Rīgas maratona tiešraides! platformā "360TV Maratons" vai "360TV"


Līdz 17. maijam

Tie 360TV skatītāji, kas šajā gadā nolēmuši nepiedalīties Lattelecom Rīgas maratonā, aicināti atbalstīt dalībniekus un sekot līdzi notikumam klātienē vai kādā no ekrāniem – kanālā 360TV, mobilajā aplikācijā mansTV (tagad pieejama arī planšetdatoros), īpašā kanālā 360TV Maratons vai pieslēgties pasākuma kopsavilkumam 360TV Sporta domnīcā 17. maija vakarā.

Pašā maratona dienā, 15. maijā, ikvienam interesentam būs pieejamas divas izvēles – 360TV raidīs no 11. novembra krastmalas, piedāvājot būt klāt nozīmīgākajos distances posmos un intervijās ar dalībniekiem. Tikmēr īpaši izveidotajā kanālā 360TV Maratons būs redzama tiešraide no katras distances līderu pozīcijām. Tā būs unikāla pieredze – iespēja iejusties vadošo skrējēju lomā un redzēt izšķirošos brīžus. Abi pieminētie kanāli būs skatāmi arī jaunajā Lattelecom televīzijas mobilajā aplikācija mansTV. Līdzjutēji varēs redzēt vairākas maratona norises vietas vienlaikus, neatkarīgi no tā brīža atrašanās vietas. Pēc tam, kad pirmās emocijas būs rimušas, izvērtēti rezultāti un individuālie sasniegumi, laiks pieslēgties maratona kopsavilkumam, kas būs skatāms 360TV veidotajā Sporta domnīcā otrdien, 17. maija vakarā. Maratona skaistākos mirkļus varēs skatīt atkārtojumā un arhīvā mansTV aplikācijā.

Seko līdzi Lattelecom Rīgas maratona aktivitātēm no 9. līdz 17. maijam sev ērtākajā platformā – 360TV Maratons, 360TV un ​Sporta domnīcā vai aplikācijā mansTV, kas pieejama viedtālruņos un planšetdatoros!

arhivs Izmanto arhīva funkciju, lai skatītos arī 7 dienas pēc tiešraides sev ērtā laikā!

dzerijs_magvairs

 


Filma "Džerijs Magvairs" kanālā "STV Pirmā!" (Nr. 108)
/Jerry Maguire/ (1996)


Sestdien, 14. maijā, plkst. 20:00

Džerijs Magvairs ir izbijis sporta aģents – viņš ir darījis visu, kas bija viņa spēkos, lai tiktu pie labākajiem līgumiem saviem klientiem, un viņš allaž nodarbojies ar to, kas viņam paticis. Tad kādu dienu viņš pa īstam aizdomājas, kas patiesībā notiek ar viņa dzīvi. Šauboties viņš zaudē darbu un klientus, bet pamanās saglabāt darba attiecības ar Rodu Taidvelu, kurš ir egomaniakāls futbolists. Vai Džerijs saglābs savu karjeru un vienlaikus spēs palikt uzticīgs sev pašam?

arhivs Izmanto arhīva funkciju, lai skatītos arī 7 dienas pēc tiešraides sev ērtā laikā!

 

FILMAS


dzons_viks

 


Filma "Džons Viks" kanālā "Filmzone" (Nr. 205)
/John Wick/ (2014)


Sestdien, 14. maijā, plkst. 21:00

Džons Viks – reiz leģendārs algotais slepkava, kas pārtraucis šo nodarbi pēc savas sievas nāves. Viņš dzīvo, noslēdzies vientulībā, līdz brīdim, kad kāds jauns gangsteris-sadists izdomā traucēt viņa mieru. Džonam neatliek nekas cits, kā noņemt pārvalku no savas lielās pistoles un izrēķināties ar apvainotājiem...

arhivs Izmanto arhīva funkciju, lai skatītos arī 7 dienas pēc tiešraides sev ērtā laikā!


zvaigznu_kari

 


Filma "Zvaigžņu kari: Spēks mostas"
/Star Wars: The Force Awakens/ (2015)


Septītā daļa "Zvaigžņu karu" filmu sāgā, kuras notikumi norisināsies 30 gadus pēc oriģinālās triloģijas pēdējās filmas "Džedaju atgriešanās" notikumiem. Trīsdesmit gadus pēc Impērijas sakāves parādās jauns drauds. Galaktikā varu cenšas iegūt Pirmais Ordenis, un to ar nelielu palīdzību var apturēt tikai neliela jauno varoņu grupiņa.

videonoma Filma pieejama Lattelecom Video nomā.

 

RAIDĪJUMS


hotel_impossible

 


Raidījums "Hotel impossible" kanālā "Travel Channel " (Nr. 513)


Svētdienās, plkst. 19:00

Entonijs ir atgriezies, lai sniegtu palīdzību viesnīcām, kuras atrodas uz bankrota robežas, lai uzlabotu to sniegto servisu, tiktu galā ar stūrgalvīgiem darbiniekiem un atjaunotu interjeru. Šajā sezonā Entonijs dodas uz viesnīcām, kas saņēmušas sliktākās atsauksmes, un viņa mērķis ir padarīt tās klientiem pievilcīgas.

arhivs Izmanto arhīva funkciju, lai skatītos arī 7 dienas pēc tiešraides sev ērtā laikā!

 

SPORTS


mairis_briedis

 


Gadsimta cīņa Arēnā Rīga – Mairis Briedis pret Olanrevaju Duradolu! kanālā "Best4Sport TV " (Nr. 415)


Sestdien, 14. maijā, no plkst. 19:00

Mairis Briedis pret Duradolu. Divi no šī brīža pasaules labākajiem bokseriem savā svarā. Duradola uzvarējis 22 no savām 24 profesionālajām cīņām un 20 no tām uzvarējis ar nokautu. Latvijas labākais bokseris Mairis Briedis savukārt uzvarējis visas (!) savas karjeras 16 profesionālās cīņas un 13 no tām uzvaru izcīnījis ar nokautu!

Divu izcilu bokseru cīņā abi darīs visu, lai kļūtu par kandidātiem uz pasaules čempiona titulu, tādēļ skaidrs, ka mūs gaida aizraujoša bezkompromisa cīņa. Lattelecom piedāvā ekskluzīvu iespēju šo cīņu skatīties tiešraidē kanālā Best4Sport TV. Arēnai pieslēdzamies 19:00, kad sāksies iesildošās cīņas pirms vakara centrālā notikuma – Maira Brieža cīņas!

interneta_tv Izmanto iespēju skatīties arī lattelecom.tv
vai aplikācijā mansTV.


rallijs

 


Nitišs un Baumanis cīņā ar pasaules autosporta grandiem! kanālā "Best4Sport TV " (Nr. 415)


Svētdien, 15. maijā, plkst. 15:00

Par spīti neveiksmēm Vācijas posmā Reinis Nitišs un Jānis Baumanis ir gatavi doties nākamajās cīņās! Iepriekš Baumanis pusfinālā iekļuva pārliecinoši, tomēr cīņā par uzvaru iekļuva sadursmē, braucienā paliekot sestais un finālam nekvalificējoties. Seko līdzi aizraujošajām tiešraidēm no Mettet trases Beļģijā!

interneta_tv Izmanto iespēju skatīties arī lattelecom.tv
vai aplikācijā mansTV.

 

Visi

Interaktīvā TV

Virszemes TV

Šonedēļ Interaktīvajā TV

Shortcut

TV žanru izlase

Testa kanāli

Iesakām apmeklēt

Lattelecom Twitter

Lattelecom Facebook

Lattelecom blogi

Lattelecom youtube