RU

Interaktīvas TV aktualitātes no 11. līdz 18. martam!


Piedāvājam noskatīties aktuālākos raidījumus Lattelecom Interaktīvajā televīzijā – seriāli, filmas, sporta notikumi!

 

LATTELECOM KANĀLI PIEDĀVĀ


pauls_timrots

 


Intervija ar Paulu Timrotu kanālā "360TV" (Nr. 109)


Ceturtdien, 17. martā, plkst. 21:00

Iesāktā tradīcija tiek turpināta un visu marta mēnesī ir iespēja tuvāk iepazīt personības, kuras veidojušas un turpina veidot Latvijas vēsturi, vienlaikus var censties saprast, kā viņas izveidojušās par izcilībām. 17. marta vakarā būs iespējams uzzināt ko vairāk par žurnālistu, raidījumu vadītāju un režisoru Paulu Timrotu.

arhivs Izmanto arhīva funkciju, lai skatītos arī 7 dienas pēc tiešraides sev ērtā laikā!

klientu_saraksts

 


Seriāls "Klientu saraksts" kanālā "STV Pirmā!" (Nr. 110)


No 18. marta, piektdienās, plkst. 22:00

Jaunais sensacionālais seriāls "Klientu saraksts" veidots ASV 2012. gadā un galvenajās lomās redzama Dženifera Lova Hjūita, Loreta Divaina, Kolins Eglsfīlds un citi. Stāsta pamatā ir patiesi notikumi, lai cik neticami tie neizklausītos. Seriāla epicentrā ir Railija Pārksa, kura uzsāks darba gaitas vietējā SPA salonā pēc tam, kad viņu un bērnus pamet vīrs. Railija ātri saprot, ka šajā salonā tiek piedāvāta ne tikai klasiskā masāža. Pastāv klientu saraksts ar vīriešiem, kuriem nepieciešama masāža ar papildu labumiem. Tomēr jaunā sieviete darbu turpina, jo nepieciešami iztikas līdzekļi.

arhivs Izmanto arhīva funkciju, lai skatītos arī 7 dienas pēc tiešraides sev ērtā laikā!

JAUNI SERIĀLI UN FILMAS


praktikants

 


Filma "Praktikants" 
/The Intern/ (2015)


Skaties, kā septiņdesmitgadīgais atraitnis Bens Vitakers ir sapratis, ka pensijas laiks nebūt nav tik priecīgs un aizraujošs, kā stāsta, tādēļ kungs, daudz nedomājot, izmanto iespēju atgriezties darba tirgū! Solīdais kungs kļūst par praktikantu tīmekļa modes vietnē, kuru dibinājusi un vada jauna un enerģiska sieviete Džūlsa Ostina.

videonoma Filma pieejama Lattelecom Video nomā.


pedejais_raganu_mednieks

 


Filma "Pēdējai raganu mednieks"
/Last Witch Hunter/ (2015)


Vins Dīzels atgriežas! Vai tici, ka raganas joprojām dzīvo starp mums? Mūsdienu pasaule slēpj neskatāmus noslēpumus! Kolders – drošsirdīgs cīnītājs, kurš spēja uzveikt visu varošo raganu karalieni, ir palicis pēdējais raganu mednieks, bet izšķirošā cīņa starp labo un ļauno ir vēl tikai priekšā.

videonoma Filma pieejama Lattelecom Video nomā.


mazais_princis

 


Multfilma "Mazais princis" 
/Little prince/ (2015)


Viņa ir maza meitene, kuru ļoti stingri audzina māte un nopietni gatavo tālākajām dzīvs gaitām! Taču kādudien meitenes rūpīgi saplānoto dienaskārtību iztraucē viņas ekscentriskais un labsirdīgais kaimiņš - Lidotājs. Sirmgalvis aizved meiteni uz neparastu pasauli, kuru viņam pašam pirms daudziem gadiem atklāja Mazais Princis. Ļaujoties maģiskajam ceļojumam Mazā Prinča valstībā, meitene atkal atgūst savu bērnību un saprot, ka īsti mēs redzam tikai ar sirdi. Būtiskais nav acīm saredzams.

videonoma Multfilma pieejama Lattelecom
Video nomā latviešu valodā.


alvins_un_burunduki

 


Multfilma "Alvins un burunduki" kanālā "Nickelodeon" (Nr. 320)


No 12. marta, brīvdienu rītos, plkst. 10:25

Alvins un viņa draugi burunduki ik dienu dodas jautros piedzīvojumos, gan skolā, gan brīvajā laikā. Burunduki negadījuma dēļ izkrīt no kruīza kuģa un nokļūst uz tropiskas neapdzīvotas salas.

arhivs Izmanto arhīva funkciju, lai skatītos arī 7 dienas pēc tiešraides sev ērtā laikā!


draugi_un_milakie

 


Jauns seriāls "Draugi un mīļākie" kanālā "FoxLife" (Nr. 204)


No 14. marta, darba dienās, plkst. 20:05

Austrālijā tapusī romantiskā komēdijdrāma "Draugi un mīļākie" stāsta par vairākiem pāriem, kas dzīvo vienā daudzīvokļu mājā un ir izveidojuši savstarpēji draudzīgas attiecības. Seriālā varēsim izsekot varoņu dienām un nedienām. Iemīlēšanās, šķiršanās sāpes, greizsirdības neprāts, neuzticības smagums – viņi pazīst to visu! Greisa ir nopietna un raižpilna juriste, Danija - jautra un seksīga sabiedrisko attiecību speciāliste, Stīvs - baņķieris, Kolete - skolotāja un sieva lādzīgajam Robam, Karloss - inženierzinātņu students no Brazīlijas, Toms - izskatīgs vecpuisis, bet Miranda - valdzinoša jauna sieviete, kas aizraujas ar fotografēšanu. Roba un Koletes laulība nav tik stipra kā izskatās, savukārt Stīvs un Danija ir nesen apprecējušies, taču viņu atšķirīgie uzskati par ģimeni, karjeru un finansēm apdraud trauslo laulību. Trešais pāris ir Greisa un Karloss, kuru starpā valda kaisles pilnas attiecības. No draugu kompānijas vienīgais brīvais puisis ir Toms, kurš drauga kāzās derībās apsola gadu iztikt bez seksa. Nosacījums ir tāds - ja puisis zaudēs, tad būs spiests šķirties no dārgākā, kas viņam pieder – sava iemīļotā auto. Pēc šīm derībām dzīve mājā ar nosaukumu "Wonderland" jeb Brīnumu zeme uzņem vēl aizraujošākus apgriezienus. Pie Toma kā īrniece ievācas seksīgā un šarmantā Stīva māsa Miranda. Vai Tomam izdosies turēt doto solījumu, ņemot vērā, ka jaunā īrniece atbilst viņa priekšstatam par ideālo sievieti? Vai viņu un citu varoņu attiecības spēs izturēt visus sarežģījumus un negaidītos dzīves pavērsienus?

arhivs Izmanto arhīva funkciju, lai skatītos arī 7 dienas pēc tiešraides sev ērtā laikā!

 

RAIDĪJUMI


raktuvju_karali

 


Raidījums "Raktuvju karaļi" kanālā "National Geographic Channel" (Nr. 503)


Ceturtdienās, plkst. 21:30

Dārgakmeņu mednieks Gajs Klaterbaks un viņa ekspertu komanda ceļo apkārt pasaulei, meklējot vērtīgus dārgakmeņus. Katrā raidījumu cikla sērijā Gajs nosūta trīs kalnračus un vienu inženieri uz kādu jaunu galamērķi. Viņi dodas misijā, lai izmantotu savas zināšanas un sadarbotos ar vietējiem iedzīvotājiem nolūkā atrast vērtīgus neapstrādātus dārgakmeņus, ko var sadalīt un pārdot ar peļņu. Lai tiktu pie kārotā, komanda nonāk daudzās vietās, sākot no dubļainajām Madagaskaras raktuvēm - līdz iespaidīgajiem Brazīlijas džungļiem, pārvar dažādas grūtības un pat nostājas cits pret citu, liekot uz spēles savu naudu un reputāciju. Dārgakmeņu meklēšana ir bizness ar šaubīgu reputāciju, taču Gajs ir nolēmis, ka visam jānotiek ētiskā veidā, citādi viņš nevēlas iesaistīties. Gajs grib sadarboties ar nelielām raktuvēm, apvienojot rietumu prasmes ar vietējo ekspertu zināšanām par dārgakmeņu ieguvi. Viņš mudina komandu atcerēties, ka viņiem ir jāatrod maza, neatkarīga raktuve, nevis liela dārgakmeņu ieguves vieta.

piedzivojumu_paka Lai pieteiktu Populārzinātnisko paku ienāc: www.lattelecom.lv
arhivs Izmanto arhīva funkciju, lai skatītos arī 7 dienas pēc tiešraides sev ērtā laikā!

SPORTA NOTIKUMI


porzingis_nba

 


Spēle NY Knicks – LA Clippers kanālā "NBA TV " (Nr. 406)

Sestdien, 12. martā, plkst. 05:30


Spēle NY Knicks - Golden State Warriors kanālā "NBA TV " (Nr. 406)

Ceturtdien, 17. martā, plkst. 04:30

Kristaps Porziņģis atgriežas NBA TV! Sestdienas naktī Kristaps Porziņģis ar komandu viesosies pie vienas no Rietumu krasta spēcīgākajām komandām – LA Clippers, kuru sastāvā spēlē tādi spēlētāji kā Chris Paul, Blake Griffin un DeAndre Jordan. Janvārī Ņujorkas vienība viesiem piekāpās ar 28 punktu starpību. Vai Ņujorkiešiem izdosies revanšs?
Savukārt 17. martā skaties vai Golden State Warriors būs atslābinājušies pēc iekļūšanas play-off? Cik rezultatīvs pret NBA labāko komandu būs mūsu pašu Porziņģis?

sports Lai pieteiktu Sporta paku ienāc: www.lattelecom.lv
 

Visi

Interaktīvā TV

Virszemes TV

Šonedēļ Interaktīvajā TV

Shortcut

TV žanru izlase

Testa kanāli

Iesakām apmeklēt

Lattelecom Twitter

Lattelecom Facebook

Lattelecom blogi

Lattelecom youtube