RU

Februārī Interaktīvajā TV – kulta seriāla "Staigājošie miroņi" jaunākā sezona un citi jaunumi

Februārī Interaktīvās TV skatītājiem būs iespēja sekot līdzi kulta seriālu "Staigājošie miroņi" un "Skandāls" jaunākajām sezonām kanālā "Fox" un "FoxLife". Bet mazākie televīzijas skatītāji varēs baudīt multiplikācijas filmu "Īkstīte" (kanāls "JimJam") un jaunu animācijas seriālu "Pelēns Tips" (kanāls "LTV1").

ORIĢINĀLĀ PAKA

 

pod_solncem_toskani

 

Filma "Zem Toskānas saules"  kanālā "TV3"

Sestdien, 7. februārī, plkst. 21:05

Literatūras kritiķes Frensisas dzīvē iestājusies krīze: sāpīgi pārdzīvojot laulības šķiršanu, viņa dodas uz Toskānu, iegādājas vecu, pussabrukušu villu Bremasole, satuvinās ar vietējiem, sāk izprast viņu tradīcijas, iegūst jaunus draugus, ļaujas likteņa nejaušībām un izrādās - katram cilvēkam allaž ir dota vēl viena iespēja.

eat_the_story_of_food_hub

 

Raidījuma sērija "Ēšana: Pārtikas stāsts"’ kanālā "National Geographic channel"

No 21. februāra, sestdienās, plkst. 22:00

Atklāta saruna par pārtiku - no čipsiem līdz zosu aknu pastētei, no zinātniskiem eksperimentiem līdz popkultūrai. Sulīgi stāsti par smadzenēm, ķermeni un to, kas nokļūst jūsu mutē. Cik godīgi patiesībā ir pārtikas ražotāji? Kā tie savā labā izmanto visas piecas cilvēka maņas?   

mishonok_tip

 

Jauns animācijas seriāls  "Pelēns Tips" kanālā "LTV1"

No 1. februāra, sestdienās, plkst. 08:10

Mazā pļavas stūrītī, netālu no cilvēku pasaules, ir mazs ciematiņš, kur mazā namiņā dzīvo pelēns Tips ar ģimeni. Viņš mācās, kā pareizi ēst un kādi likumi jāievēro, lai izbēgtu no briesmām lielajā pasaulē. Viņš atklāj, kas ir draudzība un kādas grūtības tajā reizēm rodas. Katrā sērijā Tips apgūst ko jaunu.

hodjachie_mertveci

 

Seriāla "Staigājošie miroņi" 5. sezonas II daļa kanālā "Fox"

No 9. februāra, pirmdienās, plkst. 22:00

Ar lielu skatītāju uzmanību un globālo pirmizrādi vairāk nekā 125 valstīs vienlaikus atgriežas, iespējams, asiņainākais kulta seriāls ar iepriekš neredzētiem tēliem un aktieriem. Seko postapokaliptiskā trillera spraigajiem un dramatiskajiem piedzīvojumiem un negaidītajiem pavērsieniem. 


 

BĒRNU PAKA

 

djumovochka

 

Multfilma "Īkstīte" kanālā "JimJam"

Sestdien, 07. februārī plkst. 11:00 un 17:00 

Burvīgs stāsts, kas atgādina, ka viss ir iespējams. Kad mazītiņā apburtā feja Īkstīte satiek princi Kornēliju, viņa ir pārliecināta, ka sastapusi to, pēc kura alkst viņas sirds. Taču, pirms viņu mīla vēl uzplaukusi, Īkstīti nolaupa krupju ģimenīte, viņu iesloga kāda aprēķinu apmāta vabole un pat izdod par sievu pie apmulsuša kurmja! 


 

POPULĀRZINĀTNISKĀ PAKA 

 

made_in_america

 

Raidījuma sērijas "Made in America" kanālā "Travel Channel"

No 23. februāra, pirmdienās, plkst. 22:00

Katru nedēļu šis jaunais raidījums aizvedīs skatītājus ceļojumā pa Ameriku, lai atrastu tipiskākos Amerikā ražotos produktus. Raidījuma vadītājs Džons apmeklēs fabrikas, laboratorijas un darbnīcas, lai atklātu Amerikas izcilākos ražojumus - viskiju Jack Daniels, Tobasco mērci un apmeklēs Kodak bilžu galeriju Kalifornijā.

  


 

FILMU PAKA

 

skandal

 

Seriāla "Skandāls" 4. sezona kanālā "FoxLife"

No 10. februāra, otrdienās, plkst. 21:00

Intrigu apsēstā seriāla 4. sezonas centrā ir Olīvijas jaunā dzīve pēc atgriešanās Vašingtonā. Dzīve pilsētā ir tikpat skandaloza kā vienmēr, tādēļ jaunā sezona solās būt visnotaļ šokējoša, pārpilna ar seksu un neglītiem noslēpumiem. Pamazām kļūst acīmredzams, ka darbinieki, kuri prot palīdzēt citiem, netiek galā paši ar sevi un savu dzīvi.

Visi

Interaktīvā TV

Virszemes TV

Šonedēļ Interaktīvajā TV

Shortcut

TV žanru izlase

Testa kanāli

Iesakām apmeklēt

Lattelecom Twitter

Lattelecom Facebook

Lattelecom blogi

Lattelecom youtube