RU

Augustā Interaktīvajā TV skaties raidījumu par mākslīgo intelektu, komēdiju "Laimes cena" un seriālu "Slepkavas brunčos"

Interaktīvās TV skatītājiem augustā iesakām noskatīties:

  • zinātnisko raidījums "Robot revolution" kanālā "Da Vinci Learning", kas kopā ar Rodniju Bruksu pēta mākslīgo intelektu un robotus;
  • romantisko komēdiju "Laimes cena" kanālā "Sony Turbo";
  • jauno psiholoģiskā kriminālžanra seriālu "Slepkavas brunčos" kanālā "Fox Life", kurā meklē atbildes uz jautājumu "Kāpēc sievietes kļūst par slepkavām?".


ORIĢINĀLĀ PAKA

30_pec_pusnakts

 

Pirmizrāde! Slepenā operācija "30 pēc pusnakts" kanālā "LNT "


Trešdien, 12. augustā, plkst. 22:05.

"Oskara " balvas ieguvēji un filmas "Sapieris " autori Ketrīna Bigelova un Marks Bols piedāvā filmu, kas vēsta par to, kā tika meklēts Osama bin Ladens.

Desmit gadus labākie armijas un izlūkdienestu darbinieki visā pasaulē slepus strādāja, lai panāktu vienu: atrastu un likvidētu Osamu bin Ladenu. Filma "Slepenā operācija "30 pēc pusnakts "" ir "Oskara " balvas ieguvēju Ketrīnas Bigelovas un Marka Bola (abi ir filmas "Sapieris" autori) jaunākais projekts, kas vēsta par to, kā tika meklēts pasaules bīstamākais noziedznieks.

elementari_vatsons

 

Seriāla "Elementāri, Vatson! " 2. sezona kanālā "TV6 "


No 9. augusta, svētdienās, plkst. 21:00.

Mūsdienīgā Šerloka Holmsa interpretācija seriālā "Elementāri, Vatson!" darbība notiek Ņujorkā, lai arī pats Šerloks Holmss ir no Anglijas – reiz darbojies kā Skotlendjarda konsultants izmeklēšanas lietās, taču kritis narkotiku gūstā un pēc ārstēšanās kursa pārcēlies uz ASV. Otrajā sezonā Holmss atgriezīs vietā no kuras reiz aizbēdzis. Holmss ar Vatsoni dosies uz Londonu, lai atrastu Holmsa bijušo policijas pārinieku Lestreidu, kurš ir nobēdzis pagrīdē, jo ar granātu draudējis kādam aizdomās turamajam. 

liktendarzs

 

Pirmizrāde! Maestro Raimonda Paula un Kristīnes Prauliņas koncerts Likteņdārzam kanālā "LTV1"


Sestdien, 8. augustā, plkst. 19:30.

Latvijas Televīzija piedāvā noskatīties šī gada martā notikušo piekto Likteņdārzam veltīto labdarības pasākumu. Koncertā — uzstājās Latvijas Radio bigbends, pie klavierēm — maestro Raimonds Pauls, soliste — Kristīne Prauliņa. Koncertā skanēja Raimonda Paula mūzika — dziesmas ar Guntara Rača vārdiem un skaņdarbi Kārļa Vanaga un Gunāra Rozenberga aranžējumā.

slepkavas_bruncos

 

Jauns seriāls "Slepkavas brunčos" kanālā "Fox Life"


No 21. augusta, trešdienās, plkst. 22:00.

Bijusī skaistuma karaliene un šerifa meita Mollija Pārkere iegūst augstu amatu elitārā Teksasas reindžeru vienībā. Apņēmīgajai sievietei nākas cīnīties gan ar savu vardarbīgo vīru, kurš nevēlas šķirties, gan nenovīdīgiem kolēģiem, taču aģente gūst izcilus panākumus, izmeklējot slepkavības, kuras ir pastrādājušas sievietes. Turklāt izmeklējamās lietas ir ļoti dažādas, sākot ar šķietami vienkāršām līdz pat korupcijai politiskajās aprindās un narkotiku karteļa līdera vajāšanai. Mollijai nākas prātot par to, kas kādās kāzās noslepkavojis skaistu sievieti pieguļošā sarkanā kleitā, kur meklēt no psihiatriskās klīnikas izbēgušu sievieti un cilvēku, kurš (vai kura) nonāvē neuzticīgus vīrus. Tāpat viņa sadarbojas ar pensionētu Teksasas reindžeri – īstu seksistu. Seriālā "Slepkavas brunčos " neiztiek arī bez romantiskām jūtām – Mollija sāk mīlas dēku ar DEA aģentu Denu Vinstonu.

Molliju Pārkeri atveido kanādiešu aktrise un bijusī modele Triša Helfere, kuru skatītāji, visticamāk, atcerēsies pēc seksīgās robotu dāmas "Numur seši" lomas 2004. gada fantastikas seriālā "Zvaigžņu kuģis "Galaktika"". Savukārt Dena Vinstona lomā – Markuss Blūkass, kurš atveidojis arī Railiju Finnu kulta seriālā "Bafija pret vampīriem". Vēl seriālā redzēsim Maiklu Truko , Martu Milanu, Aleksu Fernandesu.

skarbie_laikapstakli

 

Pirmizrāde! Raidījuma sērijas "Skarbie laikapstākļi" kanālā "National Geographic Channel"


No 3. augusta, pirmdienās, plkst. 21:30.

Tornado, smilšu vētras un plūdi – gaiss, zeme un ūdens sajaucas kopā un pārvēršas par kaut ko iespaidīgu, spēcīgu un neticami bīstamu. Laikapstākļi ir iecienīta un visnotaļ vienkārša sarunu tēma, jo tie ietekmē ikvienu no mums katru dienu un katru mirkli, taču patiesībā tas ir kas liels, mežonīgs un noslēpumains. Zinātnieki ar to pētīšanu nodarbojas gadiem ilgi, taču par veidošanās reālajiem mehānismiem mēs zinām mazāk, nekā paši domājam.

Tieši par laikapstākļu rašanos jaunajā trīs sēriju dokumentālajā filmā "Skarbākie laikapstākļi ar Ričardu Hamondu", ko 3. augustā sāks demonstrēt TV kanāls "National Geographic", aizrautīgi stāstīs harizmātiskais Ričards Hamonds. Viņš mēģinās izprast reālo laikapstākļu noslēpumus un veidošanās slēpto mehāniku, tā atklājot negaidītas, neizskaidrojamas un vienkārši maz ticamas parādības. Hamonds apmeklēs zinātniekus, piedalīsies līdz šim neredzētos eksperimentos, izmantos inovatīvas tehnoloģijas, tā atklājot dabas parādību pasauli līdz šim neredzētā veidā. 

   

 

FILMU PAKA

laimes_cena

 

Filma "Laimes cena" (Happiness Never Comes Alone) kanālā "Sony Turbo"


Svētdien, 9. augustā, plkst. 20:15.

Džeza pianistam Sašam (Gads Elmalehs) interesē vien īslaicīgas attiecības ar jaunām sievietēm un izklaides, taču tad viņš satiek Šarloti (Sofija Marso). Viņa ir strādīga profesionāle un šķirta trīs bērnu māte, kurai nav laika attiecībām. Šiem cilvēkiem nav nekā kopīga, taču drīz vien abi saprot, ka, par spīti visam, abus vieno romantiskas jūtas. 


 

BĒRNU PAKA

maksligais_intelekts

 

Raidījums "Robot revolution" kanālā "Da Vinci Learning"


Svētdien, 9. augustā, plkst. 21:00.

Zinātnisks raidījums bērniem, kas kopā ar zinātnieku Rodniju Bruksu pēta mākslīgo intelektu un robotus. Bruks ir viens no nedaudzajiem, kurš sekojis līdzi robotu attīstībai no pašiem pirmsākumiem un tagad ir savācis lielisku komandu, lai radītu kaut ko patiešām neticamu.

 

POPULĀRZINĀTNISKĀ PAKA

extreme_waterpark

 

Raidījums "Extreme waterparks" kanālā "Travel Channel"


Sestdien, 15. augustā, plkst. 20:00.

Stundu ilgais raidījums aizvedīs skatītājus uz Jaunzēlandi, kur atrodas pasaulē garākā ūdens atrakcija. Tā ir vairāk nekā 600 m gara un to garums pielīdzināms septiņiem futbola laukumiem.

Visi

Interaktīvā TV

Virszemes TV

Šonedēļ Interaktīvajā TV

Shortcut

TV žanru izlase

Testa kanāli

Iesakām apmeklēt

Lattelecom Twitter

Lattelecom Facebook

Lattelecom blogi

Lattelecom youtube