. AutorizētiesRU

Februārī Interaktīvā TV piedāvā filmas "Sekss un lielpilsēta" un "Neticamais stāsts par Bendžaminu Batonu"

Interaktīvās TV skatītājiem februārī piedāvājam noskatīties: Jaunu daudzsēriju filmu "Saplēstā krūze" kanālā "LTV1" par trīs meiteņu dzīves līkločiem, izvēlēm un pārbaudījumiem. TV pirmizrādi "Neticamais stāsts par Bendžaminu Batonu" kanāla "LNT", kurā galvenajā lomā ir Breds Pits, un filma ir saņēmusi trīs "Oskara" balvas. NBA jauno spēlētāju zvaigžņu spēli kanālā Best4Sport, par uzvaru cīnīsies ASV un Pasaules izlase, kuru pārstāvēs arī mūsu pašu Kristaps Porziņģis!

Februārī Virszemes TV piedāvā jaunu daudzsēriju filmu "Saplēstā krūze" kanālā "LTV1"!

Virszemes TV skatītājiem februārī piedāvājam noskatīties: Jaunu daudzsēriju filmu "Saplēstā krūze" kanālā "LTV1" par trīs meiteņu dzīves līkločiem, izvēlēm un pārbaudījumiem. TV pirmizrādi "Neticamais stāsts par Bendžaminu Batonu" kanāla "LNT", kurā galvenajā lomā ir Breds Pits, un filma ir saņēmusi trīs "Oskara" balvas. NBA jauno spēlētāju zvaigžņu spēli kanālā Best4Sport, par uzvaru cīnīsies ASV un Pasaules izlase, kuru pārstāvēs arī mūsu pašu Kristaps Porziņģis!

Janvārī Interaktīvā TV piedāvā politisko satīras šovu "Skutelis ir studijā"!

Interaktīvās TV skatītājiem janvārī iesakām noskatīties: Realitātes šovu "Kurš kuru" kanālā "STV Pirmā!", kurš lauzīs priekšstatus un stereotipus par vīriešu un sieviešu profesijām. Politiskās satīras šovu "Skutelis ir studijā" kanālā, kurā uzzini, ko zvaigznes pačukstējušas komiķim Jānim Skutelim par gaidāmo ugunīgā pērtiķa gadu! Jaunu seriālu "Postenis" kanālā "Fox", kas stāsta par izdomātiem notikumiem Antverpenē, kur uzliesmo bīstams vīruss.
1234567...5354Tālāk

Visi

Interaktīvā TV

Virszemes TV

Šonedēļ Interaktīvajā TV

Interneta TV

TV žanru izlase

Testa kanāli

TV gids

Iesakām apmeklēt

Lattelecom Twitter

Lattelecom Facebook

Lattelecom blogi

Lattelecom youtube

Diemžēl mans.lattelecom sistēmā Tevi neatradām. Ja esi mans.lattelecom lietotājs, lūdzu ievadi e-pastu un paroli, lai sasaistītu savu facebook un mans.lattelecom kontus.
Tad turpmāk Tev būs jāautorizējas tikai vienu reizi.


AAA