. AutorizētiesRU

"Skatītāji izvēlas": Jauni TV kanāli un unikāla iespēja bez papildu maksas notestēt kanālu HD kvalitātē

Turpinot 2012. gada septembrī uzsākto projektu "Skatītāji izvēlas" un balstoties uz klientu interneta aptaujas rezultātiem, no 3. augusta līdz 3. novembrim visi Interaktīvās TV klienti varēs novērtēt jaunus TV kanālus.

Augustā Interaktīvajā TV skaties raidījumu par mākslīgo intelektu, komēdiju "Laimes cena" un seriālu "Slepkavas brunčos"

Interaktīvās TV skatītājiem augustā iesakām noskatīties: • zinātnisko raidījums "Robot revolution" kanālā "Da Vinci Learning", kas kopā ar Rodniju Bruksu pēta mākslīgo intelektu un robotus; • romantisko komēdiju "Laimes cena" kanālā "Sony Turbo"; • jauno psiholoģiskā kriminālžanra seriālu "Slepkavas brunčos" kanālā "Fox Life", kurā meklē atbildes uz jautājumu "Kāpēc sievietes kļūst par slepkavām?".

Augustā Virszemes TV skaties labdarības koncertu, pirmizrādi filmai "30 pēc pusnakts" un raidījumam "Skarbie laikapstākļi"

Virszemes TV skatītājiem augustā iesakām noskatīties: * maestro Raimonda Paula un Kristīnes Prauliņas veltīto koncertu Likteņdārzam kanālā "LTV1"; * pirmizrādi filmai "30 pēc pusnakts" kanālā "LNT", kas vēsta par to, kā tika meklēts pasaules bīstamākais noziedznieks – Osama bin Ladens; * pirmizrādi raidījumam par laikapstākļu rašanos kanālā "National Geographic Channel".
1234567...4344Tālāk

Visi

Interaktīvā TV

Virszemes TV

Šonedēļ Interaktīvajā TV

Interneta TV

TV žanru izlase

Testa kanāli

360TV

Iesakām apmeklēt

Lattelecom Twitter

Lattelecom Facebook

Lattelecom blogi

Lattelecom youtube

Diemžēl mans.lattelecom sistēmā Tevi neatradām. Ja esi mans.lattelecom lietotājs, lūdzu ievadi e-pastu un paroli, lai sasaistītu savu facebook un mans.lattelecom kontus.
Tad turpmāk Tev būs jāautorizējas tikai vienu reizi.


AAA