. AutorizētiesRU

Ieraksta iespēja vēl vairāk Interaktīvās TV kanāliem

Jau no 26. jūnija kanāliem PBK (Pirmais Baltijas kanāls, 108. kanāls), REN TV Baltija(111.kanāls) un NTV Mir(110. kanāls) ir pieejamas jaunas iespējas.

No 2.jūlija NEPLP pārtrauc Ogres televīzijas programmas izplatīšanu

Kā informē Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (NEPLP), no 2.jūlija ir pārtraukta Ogres televīzijas (OTV) izplatīšana. Kā liecina publiski pieejamā informācija, programmas izplatīšana ir pārtraukta, jo OTV ir parādsaistības pret Latvijas Valsts radio un televīzijas centru (LVRTC) par bezmaksas programmas izplatīšanu.

No 1.jūlija līdz 2.augustam Lattelecom TV būs skatāms TV kanāls “360TVPositivus”

No trešdienas, 1. jūlija, Lattelecom klientiem visā Latvijā būs pieejams īpašs Baltijas lielākajam festivālam veltīts televīzijas kanāls – 360TV Positivus. Skatītājiem būs ekskluzīva iespēja skatīties šī un pagājušā gada labākos koncertus, tiešraides no vairākām festivāla skatuvēm, intervijas ar festivāla māksliniekiem, kā arī pirmo reizi ar sociālo tīklu kontiem piedalīties TV satura veidošanā.
1234567...4041Tālāk

Visi

Interaktīvā TV

Virszemes TV

Šonedēļ Interaktīvajā TV

Interneta TV

TV žanru izlase

Testa kanāli

Iesakām apmeklēt

Lattelecom Twitter

Lattelecom Facebook

Lattelecom blogi

Lattelecom youtube

Diemžēl mans.lattelecom sistēmā Tevi neatradām. Ja esi mans.lattelecom lietotājs, lūdzu ievadi e-pastu un paroli, lai sasaistītu savu facebook un mans.lattelecom kontus.
Tad turpmāk Tev būs jāautorizējas tikai vienu reizi.


AAA