. AutorizētiesRU

Skatītāji izvēlas TV kanālus - balsošana beigusies

Paldies visiem, kuri izteica savu viedokli un piedalījās Interaktīvās TV kanālu izvēlē! Balsojums ir noslēdzies un šobrīd tiek apkopoti rezultāti.

Balso par jauniem Interaktīvās TV kanāliem!

Jūsu izvēlei esam sagatavojuši jaunāko "Skatītāji izvēlas" kanālu sarakstu, no kuriem varat izvēlēties 5 TV kanālus. Populārākie aptaujas kanāli skatītāju vērtēšanai tiks nodoti augustā un tiks iekļauti Pamata pakā 3 mēnešus bez papildus maksas.

Jūlijā Virszemes TV – kopā ar NASA atklāj Plūtonu, skaties aizraujošu kinofilmu un apceļo pasauli kopā ar Džeku Maksvelu

Jūlijā kopā ar NASA atklāj Plūtonu raidījumā "Misija: Plūtons" kanālā "National Geographic channel", noskaties aizraujošo "Turning the tables" kanālā "FilmBox". Kanālā "Travel Channel" apceļo pasauli un meklē vietas, tradīcijas un kultūras, kas slēpjas aiz pasaulē populārākajiem dzērieniem un kokteiļiem, kopā ar Džeku Maksvelu raidījumā "Booz traveler".
1234567...4243Tālāk

Visi

Interaktīvā TV

Virszemes TV

Šonedēļ Interaktīvajā TV

Interneta TV

TV žanru izlase

Testa kanāli

TV gids

Iesakām apmeklēt

Lattelecom Twitter

Lattelecom Facebook

Lattelecom blogi

Lattelecom youtube

Diemžēl mans.lattelecom sistēmā Tevi neatradām. Ja esi mans.lattelecom lietotājs, lūdzu ievadi e-pastu un paroli, lai sasaistītu savu facebook un mans.lattelecom kontus.
Tad turpmāk Tev būs jāautorizējas tikai vienu reizi.


AAA