Reģistrēties AutorizētiesRU

Fashion One – jauns dzīvesstila kanāls

No pirmdienas, 22.decembra, Lattelecom Interaktīvās TV klientiem, kuri papildus Pamata pakas kanāliem izvēlējušies baudīt arī mūzikas un dzīvesstila kanālus Mūzikas pakā, tiks piedāvāts moderns un mūsdienīgs TV kanāls, kas ļauj ne tikai ieskatīties modes pasaules aizkulisēs, bet piedāvā arī lieliskus oriģinālraidījumus un aktuālākās modes, stila un skaistumkopšanas ziņas.

Decembrī Interaktīvajā TV - īpaša Ziemassvētku programma kanālos "FOX" un "FOX Life"

Decembrī Interaktīvās TV skatītājiem jāgarlaikojas nebūs, jo TV kanāli sarūpējuši īpašus pārsteigumus – īpaša Ziemassvētku programma kanālos "FOX" un "FOX Life", jaunu seriālu pirmizrādes kanālā "TV3", pārsteigumiem bagātas mājokļa pārvērtības kanālā "LNT", kā arī romantiski stāsti visai ģimenei un aizraujošas multfilmas pašiem mazākajiem skatītājiem.

Decembrī Virszemes TV - jaunu seriālu pirmizrādes kanālā "TV3"

Decembrī Virszemes TV skatītājiem jāgarlaikojas nebūs, jo TV kanāli sarūpējuši īpašus pārsteigumus – jaunu seriālu pirmizrādes kanālā "TV3", pārsteigumiem bagātas mājokļa pārvērtības kanālā "LNT", īpaša Ziemassvētku programma kanālos "FOX" un "FOX Life", kā arī romantiski stāsti visai ģimenei un aizraujošas multfilmas pašiem mazākajiem skatītājiem.
1234567...3233Tālāk

Visi

Interaktīvā TV

Virszemes TV

Šonedēļ Interaktīvajā TV

Interneta TV

TV žanru izlase

Testa kanāli

Iesakām apmeklēt

Lattelecom Twitter

Lattelecom Facebook

Lattelecom blogi

Lattelecom youtube

Diemžēl mans.lattelecom sistēmā Tevi neatradām. Ja esi mans.lattelecom lietotājs, lūdzu ievadi e-pastu un paroli, lai sasaistītu savu facebook un mans.lattelecom kontus.
Tad turpmāk Tev būs jāautorizējas tikai vienu reizi.


AAA