Reģistrēties AutorizētiesRU

Īpaša programma valsts svētkos

Jā! Mums ir ar ko lepoties! Tāpēc šajos svētkos, sadarbībā ar televīzijas kanālu LNT, piedāvājam noskatīties skaistākos latviešu mākslinieku koncertus, mīlētākās latviešu filmas un 18.novembra svētku tiešraidi kanālā LNT.

90-tie: Desmitgade, kas mūs savienoja

Pagājušā gadsimta deviņdesmitie gadi ir bagāti dažādiem pavērsieniem cilvēces vēsturē - sabrūk PSRS, Baltijas valstis atgūst neatkarību, personālie datori kļūst par ikdienu un plašām masām kļūst pieejams internets.

Novembrī Virszemes TV – spriedzes seriāls "Kā izbēgt no soda par slepkavību?" un citi jaunumi

Novembrī Virszemes TV skatītājiem kanālā "FoxLife" būs iespējams vērot jaunāko seriāla "Grejas anatomija" 11. sezona sērijas, kā arī jaunu komēdijseriālu "Trakie no Baltā nama" kanālā "TV6". Romantikas cienītājiem piedāvājām noskatīties filmu "Padejosim?" kanālā "Sony Entertainment Television" ar Ričardu Gīru un Dženiferu Lopesu galvenajā lomā, kā arī iepazīt burvju mākslinieku triku noslēpumus raidījuma "Burvju mākslas noslēpumi kopā ar Dramondu" sērijās kanāla "National Georaphic channel".
1234567...3132Tālāk

Visi

Interaktīvā TV

Virszemes TV

Šonedēļ Interaktīvajā TV

Interneta TV

TV žanru izlase

Testa kanāli

Iesakām apmeklēt

Lattelecom Twitter

Lattelecom Facebook

Lattelecom blogi

Lattelecom youtube

Diemžēl mans.lattelecom sistēmā Tevi neatradām. Ja esi mans.lattelecom lietotājs, lūdzu ievadi e-pastu un paroli, lai sasaistītu savu facebook un mans.lattelecom kontus.
Tad turpmāk Tev būs jāautorizējas tikai vienu reizi.


AAA