Reģistrēties AutorizētiesRU

Augusts – Ceļojumu mēnesis Videonomā

Ceļošana ir piedzīvojumu atslēga! Smelies iedvesmu saviem piedzīvojumiem Lattelecom Videonomā! Visu augustu filmas un īpaši Discovery raidījumi par apbrīnojamām pasaules vietām un cilvēkiem. Skaties un iedvesmojies Interaktīvās TV Videonomas sadaļā Mēneša filmas-> Ceļojumu mēnesis visu augustu bez papildu maksas.

Augustā Interaktīvajā TV – pasaulslavenā seriāla "Svešais starp savējiem" jaunā sezona, kā arī citi jaunumi

Augusta mēnesī Interaktīvās TV skatītājiem būs iespēja sekot līdzi pasaulslavenā seriāla "Svešais starp savējiem" jaunās sezonas notikumiem kanālā "TV3", kā arī "Discovery World" jaunajām raidījumu sērijām "Discovery: 25 gadi Eiropā". Turpretī realitātes šovu cienītājus iepriecinās jaunā šova "Mīlestība iet caur vēderu" pirmizrāde.

Augustā Virszemes TV – jaunais realitātes šovs "Mīlestība iet caur vēderu" un citi jaunumi

Augustā Virszemes TV skatītājiem būs iespēja noskatīties sirdi plosošu stāstu par draudzību filmā "Zēns strīpainajā pidžamā", kā arī iepazīties ar jauno raidījuma ciklu "Perfektās vētras" kanālā "National Geographic". Bet kanālā "FoxLife" sāksies jaunā realitātes šova "Mīlestība iet caur vēderu" ekranizācija.
1234567...2526Tālāk

Visi

Interaktīvā TV

Virszemes TV

Šonedēļ Interaktīvajā TV

Interneta TV

TV žanru izlase

Testa kanāli

Iesakām apmeklēt

Lattelecom Twitter

Lattelecom Facebook

Lattelecom blogi

Lattelecom youtube

Diemžēl mans.lattelecom sistēmā Tevi neatradām. Ja esi mans.lattelecom lietotājs, lūdzu ievadi e-pastu un paroli, lai sasaistītu savu facebook un mans.lattelecom kontus.
Tad turpmāk Tev būs jāautorizējas tikai vienu reizi.


AAA