. AutorizētiesRU

Skatītājiem pieejams pirmais skriešanai veltītais TV kanāls 360TV Maratons

10.maijā ar ekskluzīvu sarunu ar Bobu Bellu - cilvēku, kurš 7 dienās 7 dažādos kontinentos pieveicis 7 maratonus, un dokumentālās filmas Maratona izaicinātāji (Marathon Monsters Challenge) pirmizrādi, visās Lattelecom televīzijas platformās sāks raidīt skriešanai veltītais televīzijas kanāls 360TV Maratons.

Dāvana mūsu skatītājiem – iespēja skatīties jaunu sporta kanālu "Setanta Sports"

Maijā piedāvājam mūsu klientiem skatīties jaunu sporta kanālu - "Setanta Sports." Pasaules klases sporta saturs ļauj sekot līdzi labākajiem spēlētājiem no labākajām līgām. Tiešraidē HD kvalitātē 180. kanālā vari sekot līdzi NHL, Spānijas La Liga, Itālijas Serie A, Francijas Ligue 1, UEFA Euro 2016 kvalifikācijai, UFC, Top 14 Regbija līgai no Francijas un Golden Boy Boxing cīņām. Kanāls ir testa režīmā uz vienu mēnesi.

Izmaiņas Virszemes TV Ekonomiskajā pakā un Filmu pakā

Sākot ar 28.04.2015, Virszemes TV Ekonomiskajā pakā TV kanāla Universal channel vietā varēsi skatīties TV kanālu Fox Life, kas piedāvā realitātes šovus, mākslas filmas un radījumus, kas piemēroti jebkurai gaumei.
1234567...3839Tālāk

Visi

Interaktīvā TV

Virszemes TV

Šonedēļ Interaktīvajā TV

Interneta TV

TV žanru izlase

Testa kanāli

TV gids

Iesakām apmeklēt

Lattelecom Twitter

Lattelecom Facebook

Lattelecom blogi

Lattelecom youtube

Diemžēl mans.lattelecom sistēmā Tevi neatradām. Ja esi mans.lattelecom lietotājs, lūdzu ievadi e-pastu un paroli, lai sasaistītu savu facebook un mans.lattelecom kontus.
Tad turpmāk Tev būs jāautorizējas tikai vienu reizi.


AAA