Reģistrēties AutorizētiesRU

Oktobrī Interaktīvajā TV – raidījums "90-tie: Desmitgade, kas mūs savienoja" un citi jaunumi

Oktobrī Interaktīvās TV skatītāji varēs noskatīties raidījuma "North America: Born to be wild" pirmizrādi, sekot līdzi šova "Pavārmākslas cīņas klubs” otrajai sezonai, kā arī atcerēties pagājušā gadsimta deviņdesmito gadu nozīmīgākos notikumus raidījumā "90-tie: Desmitgade, kas mūs savienoja".

Oktobrī Virszemes TV – spriedzes filma "Dzīvās ugunis!" un citi jaunumi

Oktobrī Virszemes TV skatītāji kanālā "TV3" varēs noskatīties spriedzes filmu "Dzīvās ugunis!", šova "X-Faktors UK" 11.sezonu kanālā "Fox Life", kā arī atcerēties pagājušā gadsimta deviņdesmito gadu nozīmīgākos notikumus raidījumā "90-tie: Desmitgade, kas mūs savienoja".

Lattelecom televīzijā atgriežas skatītāju iecienītais atpūtas un brīvā laika TV kanāls "Охота и рыбалка"

Sākot ar 26.septembri Lattelecom televīzijā atgriežas skatītāju iecienītais atpūtas un brīvā laika TV kanāls Охота и рыбалка. TV kanāls ir skatāms Lattelecom Interaktīvās TV Krievijas pakā ar Nr. 713, un tas aizstās kanālu TNT Comedy, kas pārtraucis retranslāciju Baltijas valstu teritorijā.
1234567...3031Tālāk

Visi

Interaktīvā TV

Virszemes TV

Šonedēļ Interaktīvajā TV

Interneta TV

TV žanru izlase

Testa kanāli

Iesakām apmeklēt

Lattelecom Twitter

Lattelecom Facebook

Lattelecom blogi

Lattelecom youtube

Diemžēl mans.lattelecom sistēmā Tevi neatradām. Ja esi mans.lattelecom lietotājs, lūdzu ievadi e-pastu un paroli, lai sasaistītu savu facebook un mans.lattelecom kontus.
Tad turpmāk Tev būs jāautorizējas tikai vienu reizi.


AAA