Reģistrēties AutorizētiesRU

TV kanāls RTR atgriežas Lattelecom televīzijā

Lattelecom televīzijā no otrdienas, 8.jūlija, atkal būs pieejams TV kanāls Rossija RTR, kura retranslācija Latvijas teritorijā uz trim mēnešiem tik apturēta atbilstoši Nacionālās Elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes lēmumam.

Jūlijā Interaktīvajā TV - jauns spriedzes seriāls "Melnais saraksts" un citi jaunumi

Jūlijā Interaktīvās TV skatītājiem būs iespēja sekot līdzi pavisam jaunam spriedzes seriālam "Melnais saraksts" kanālā "TV3", kā arī "Travel Channel" jaunajām raidījuma sērijām "TripFlip". Sieviešu auditoriju noteikti iepriecinās seriāla "Ambiciozās istabenes" 2.sezonas sērijas, bet latviešu kino cienītājiem nu jau par klasiku kļuvušās latviešu filmas "Vella kalpi" ekranizācija.

Jūlijā Virszemes TV – latviešu filma "Vella kalpi" un citi jaunumi

Jūlijā Virszemes TV skatītājiem būs iespēja noskatīties tautā iemīļoto un jau par latviešu klasiku kļuvušo filmu "Vella kalpi", kā arī iepazīties ar jauno raidījuma ciklu "Ilūziju māksla" kanālā "National Geographic". Sieviešu auditoriju noteikti iepriecinās seriāla "Ambiciozās istabenes" 2. sezonas sērijas, bet detektīvu cienītājiem jauns seriāls "Robežtilts" 2. sezona kanālā "Fox".
1234567...2425Tālāk

Visi

Interaktīvā TV

Virszemes TV

Šonedēļ Interaktīvajā TV

Interneta TV

TV žanru izlase

Testa kanāli

Iesakām apmeklēt

Lattelecom Twitter

Lattelecom Facebook

Lattelecom blogi

Lattelecom youtube

Diemžēl mans.lattelecom sistēmā Tevi neatradām. Ja esi mans.lattelecom lietotājs, lūdzu ievadi e-pastu un paroli, lai sasaistītu savu facebook un mans.lattelecom kontus.
Tad turpmāk Tev būs jāautorizējas tikai vienu reizi.


AAA